Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Тимошенко хоче стати президентом України: з’явилася заява

З’явилася інформація про те, що лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у президентських виборах в 2019 році. Про це вона сказала в ході відеоконференції в Facebook, передає інформаційний портал «Знай.uа» .

«Я буду балотуватися на пост президента України. Але балотуватися не для того, щоб просто пограти в авторитаризм і монополію влади… Для мене президентський пост – це не Playstation (ігрова приставка — Прим. Ред.), а це реальні зміни, на які чекає країна», — заявила політик.

До цього Тимошенко виступила з пропозицією обговорити в суспільстві парламентську форму правління канцлерського типу. «Я хочу запропонувати для громадського обговорення парламентську форму правління канцлерського типу», — сказала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у Києві за ініціативи Юлії Тимошенко зібрався масштабний форум «Новий курс України». Більше тисячі експертів, представників громадськості та політичних активістів обговорювали стратегію розвитку країни. Свій план дій запропонувала сама Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» підкреслила, що стратегічна мета України – повноправне членство в Європейському Союзі і НАТО і відновлення територіальної цілісності держави.

Запорукою впевненого руху країни в майбутнє Юлія Тимошенко вважає оновлення конституції і укладення нового «суспільного договору».

Найефективнішим державним устроєм лідер «Батьківщини» назвала парламентську республіку канцлерського типу. За такий устрій громадяни мають право одночасно обирати парламент і керівника уряду — канцлера. І саме кандидат на посаду голови уряду повинен очолювати партійний список.

Крім того, журналісти провели розслідування щодо діяльності екс-радника Януковича Пола Манафорта. Як виявилося, екс-радник президента України, втікача Віктора Януковича, Пол Манафорт всіляко намагався стати частиною особистого життя свого шефа.

Про це розповів журналіст «The Atlantics» Франклін Фойєр, який є автором резонансного розслідування про Манафорта і, зокрема, його зв’язок з Януковичем.

«За майже 10 років співпраці вони навіть ходили голяка в баню. Манафорт хотів бути ближче до Януковича, адже це означало мати більше влади», — пише він.

Дивіться сюжет про подію:

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB