Понедельник, Декабрь 10, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Трамп і Порошенко говоритимуть про зміну формату АТО, – експерт

Зустріч Порошенка і Трампа відбудеться наступного тижня

Під час зустрічі з Дональдом Трампом Петро Порошенко, вочевидь, чітко ставитиме на порядок денний кілька питань. Перш за все – зміна Нормандського формату і формату АТО. Серед інших можливих тем – питання летальної зброї для України. Але дуже важливо, що Трамп спочатку зустрінеться з Порошенком, а не з Володимиром Путіним.

Про це сайту «24» повідомив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як зауважує експерт, Порошенко і Трамп під час зустрічі обговорюватимуть питання приєднання США до Нормандського формату. Що стосується зміни формату АТО, про що нещодавно заявив секретар РНБО, то, на переконання експерта, навряд чи б Олександр Турчинов зробив таку заяву самостійно. Швидше за все, вона була узгоджена з президентом.

Турчинов не сказав нічого щодо того, яким повинен бути цей інший формат. Треба змінити формат АТО на якийсь інший. І це говорить секретар РНБО. На який? На війну? Яким чином Турчинов хоче перемогти військовою силою Росію? Чи ці заяви робляться, щоб ввести воєнний стан? Тому, швидше за все, це питання обговорюватимуть Порошенко і Трамп,– підкреслює Постоловський.

Також, за його словами, обговорюватиметься питання надання Україні летальної зброї. Можливо, буде розмова щодо підписання контракту про надання нашій країні розвідувальних даних по Донбасу, а також ситуації на україно-російського кордону.