Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Це буде кінець: Тимошенко пішла ва-банк заради перемоги на виборах, але шанси тануть на очах

У випадку поразки на президентських виборах лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко можна завершувати політичну кар’єру, передає Politeka з посиланням на Українська правда.

Тимошенко розуміє, що президентські вибори 2019 року – її останній шанс добитися значного успіху в українській політиці.

“Тричі вибори не програють. Або вона зараз виграє, або це буде кінець. Це, можна сказати, “дембельський акорд” Тимошенко”, – розповів про настрій опозиціонерки один із українських олігархів.

Щоб зберегти шанси на виграш, Тимошенко готова об’єднуватися з усіма. Її тактика полягає в тому, щоб говорити про вибори не тільки з “топами”, а й з найдрібнішими політиками і активістами, які можуть хоч якось наблизити її до посади президента.

Тимошенко вірить, що зможе перемогти, однак насправді ситуація для неї виглядає складно.

Набільшою проблемою є фінансування. Виключно на членські внески переможну виборчу кампанію не проведеш, тому Тимошенко доводиться домовлятися з олігархами. За даними ЗМІ, вона підтримує контакти і з Рінатом Ахметовим, і з Віктором Пінчуком, і з Ігорем Коломойським, і з Сергієм Льовочкіним.

Однак серед олігархів відкрито підтримує її тільки Коломойський.

Інша суттєва проблема для Тимошенко – значна недовіра людей. За даними соціологів, 68% українців негативно ставляться до лідера “Батьківщини”.

Ще один “камінь спотикання” Тимошенко – обмеженість електорального поля. Її виборець – здебільшого мешканці малих міст та сіл, переважно жінки віком за 40 років.

Неприємною складністю для очільниці “Батьківщини” є також те, що демократична опозиція не збирається об’єднуватися навколо Тимошенко і відтягує на себе голоси противників чинного президента.

Нагадаємо, практика показує, що слова лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко часто не збігаються з її діями.

Так, Тимошенко, яка на словах виступає за реформи в країні, стала лідером антирейтингу керівників фракцій, котрі найменше брали участь у голосуванні у Верховній Раді в травні.

Про це стало відомо завдяки дослідженням громадської організації “Комітет виборців України”. За місяць лідер “Батьківщини” брала участь всього в 1% голосувань у парламенті. При цьому Тимошенко тільки сім раз вирішила натиснути на кнопку для голосування.

Нагадаємо також, що Юлію Тимошенко викрили у брехні з приводу закупівлі ліків для простих українців.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник громадської організації “Пацієнти України”, глава правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB