Среда, 14 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У президенти України висунули ще одного кандидата

Делегати всеукраїнського з’їзду партії «Суспільно-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» 3 січня одноголосно проголосували за висунення кандидатури свого лідера на майбутніх виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, пише Сьогодні.

Як повідомили в прес-службі політика, Наливайченко подякував учасникам з’їзду за довіру і заявив, що йде в президенти «не заради крісла, а заради людей» і пообіцяв у своїй діяльності на посаді очільника держави спиратися тільки на власний народ і на закон.

За його словами, «всі повинні бути рівні перед законом: і президент, і пересічний громадянин». Крім того, політик заявив, що «президент повинен бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати».

-2_52
Фото: прес-служба Валентина Наливайченка

Наливайченко запевнив, що відмовиться від президентського імунітету і привілеїв, а також відразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Також він пообіцяв позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів і суддів.

«Функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії і імунітетом», – підкреслив політик, додавши, що, «як президент, він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади».

Серед своїх першочергових завдань на посаді голови держави кандидат у президенти України назвав відновлення миру, знищення корупції і повернення країни на шлях розвитку. Наливайченко також заявив про готовність відразу ж після обрання запустити роботу Антикорупційного суду.

Як повідомлялося, в Україні офіційно стартувала виборча президентська кампанія. Хто боротиметься за пост керманича держави, остаточно стане ясно тільки 3 лютого, хоча раніше про свої плани поборотися за президентське крісло виявляли близько 40 кандидатів.

Loading...