Пятница, 22 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У штабі Зеленського спрогнозували ситуацію у другому турі виборів

Для команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського   непринципово, хто стане його опонентом у другому турі виборів.   Зокрема, співрозмовники РБК-Україна в штабі Зеленського запевняють, що для них принципово, з ким виходити в другий тур виборів — з Юлією Тимошенко чи Петром Порошенком.

Однак в якості опонента на голосуванні 21 квітня взагалі хотіли б бачити Анатолія Гриценка.

«Це була б чесна і продуктивна конкуренція, між «новим обличчям в політиці і найпорядним і конструктивним представником «старої системи», — говорить співрозмовник.

Відзначимо, в інтерв’ю РБК-Україна Гриценко також заявив, що «найцікавішою у другому турі була б пара Гриценко-Зеленський». Разом з тим він різко розкритикував потенційного опонента і викликав його на дебати.

У той же час у штабі Зеленського визнають, що пізній старт кампанії міг стати помилкою, і команді кандидата слід було раніше почати відбудовувати структури і мобілізувати прихильників для захисту результату виборів.

За тиждень до голосування у Зеленського бачать два головні завдання — це мобілізація електорату і захист результатів. Щоб мотивувати виборців, в першу чергу, молодь, штаб запустив серію роликів під загальним тегом «Непроєвибори», в яких в доступній формі розповідається, як голосувати не за місцем прописки, як перевірити себе у списках виборців, чому з дільниць не будуть забирати до армії та навіщо взагалі приходити на вибори.

Нагадаємо, раніше у президента Петра Порошенка спрогнозували дії Верховної ради в разі перемоги Зеленського. В його команді впевнені, що парламент до осінніх виборів навряд чи буде проти нього робити якісь радикальні дії.

Loading...