Среда, 27 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Українці в Давосі: хто й навіщо поїхав на Всесвітній економічний форум

Другий день всесвітнього економічного форуму у Давосі завершується. Крім світових лідерів його відвідали також і українські політики. Деякі, вже є кандидатами у Президенти України, або подали документи на перевірку до ЦВК. Про це у прямому ефірі 24 каналу повідомив головний редактор радіо «Новое время» Валерій Калниш.

Він розповів, що Президент України Петро Порошенко має намір зустрітися там із канцлером Німеччини Ангелою Меркель та головою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Судячи зі всього, Порошенко – не єдиний український політик, який хоче поспілкуватися з Лагард. Згідно з деякими джерелами, зустрітися з нею хоче і Юлія Тимошенко, – зазначив журналіст.

Калниш зазначив, що і лідерка «Батьківщини», й Анатолій Гриценко, який також поїхав на форум, будуть присутні на «Українському сніданку» – його 24 січня там влаштовує Віктор Пінчук. Чи буде на ньому президент, залишається інтригою.

Президент відвідував усі «Українські сніданки» в Давосі, крім одного – вся офіційна делегація України бойкотувала захід у 2017 році, коли точилася дискусія навколо заяви Пінчука щодо Криму, – додав Калниш.

Він також розповів, що перед українцями виступатимуть 68-й держсекретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

За словами Валерія, у Швейцарію приїхали й брати Кличко: говорити про інвестиції для України, зокрема у спорт.

Віталій Кличко в Давосі
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мерами Давоса та Сент-Галлена

У Telegram навіть створили спеціальний чат, де спілкуються українці, які приїхали на Всесвітній економічний форум – у ньому 155 осіб, проте це точно не всі, – підсумував головний редактор радіо «Новое время».

 

Loading...