Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В Ecolines відмовляються перевозити українців за безвізом: "у нас свої закони"

Автобусна компанія Ecolines відмовила у перевезенні на рейсі до Болгарії чотирьом українцям, що планували скористатися безвізовим режимом.

Про це повідомила Ольга Ленц, користувачка соцмережі Facebook, навівши фотодоказ — квиток із записом про відмову.

За її словами, в автобус не пустили пасажирку із біометричним паспортом, у якому не було візи.

«Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років та трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, бо у дочки 12 років немає візи. У моєї сестри, чоловіка та сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом.

Дзвонили в болгарське посольство, в митну службу — всюди сказали, що можна їхати, безвіз, у дитини біометричний паспорт. Проте, ні, провідниця не пустила», — написала вона.

За її словами, провідниця на запитання про дію безвізового режиму між Україною та ЄС, заявила: «у нас свої закони».

Фрагмент квитка

Як можна побачити із квитка, причина відмови у перевезенні: «відмова у поїздці — немає візи, лише біометрика».

Зазначимо, що про цей випадок вже повідомлений МЗС України. Також інші користувачі підтверджують, що Ecolines не виключає можливості такої відмови у посадці.

«На гарячій лінії сказали, що у них все вирішує стюардеса… Чекаємо на роз'яснення та компенсацію і, сподіваюсь, вибачення від автоперевізника», — написала користувачка Олена Ващенко.