Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вдумайтесь у ці цифри: «орлам» Луценко нагадали, ким насправді потрібно зайнятися

Депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив, що українська прокуратура не займається розслідуванням діяльності бізнесменів, яка обходиться держбюджету в мільярди гривень, але проводить масові обшуки в «Новій пошті», пише портал «Знай.uа»


«157 млрд грн ми віддали, щоб закрити дірку в «Приватбанку» Ігоря Коломойського. 10 млрд грн країна зібрала, щоб віддати за тарифом «Роттердам плюс» Ринату Ахметову. 1,9 млрд грн дотацій отримали компанії Юрія Косюка за січень–червень 2017 року. А обшуки пройшли в 42 касах і шести відділеннях «Нової пошти», щоб вилучити 132 тис. грн», – написав він.

Нардеп зазначив, що ці цифри не є маніпуляцією.

«Поцікавтеся зайнятістю органів досудового розслідування. Щоб ви не морочилися – на поточний момент у виробництві знаходиться більше мільйона (!) справ. Просто вдумайтеся в цю цифру. Це до двох сотень справ на одного слідчого або прокурора. При такому вале роботи розстановка пріоритетів – це дуже важливо. Якщо, звичайно, думати. Думати взагалі і про ефективність системи, а не своїй кишені, зокрема», – підсумував він.

Нагадаємо, раніше керівництво Генеральної прокуратури України озвучило деталі виробництва і обшуків «Нової пошти». До звинувачень щодо несплати податків в роботі «Нової пошти» додалися ще «пересилання у великих обсягах безакцизних алкогольних товарів та наркотичних речовин». Про це написав генпрокурор Юрій Луценко в Facebook.

Згідно з інформацією, нещодавно відбулася зустріч із співзасновником компанії «Нова пошта» В’ячеславом Климовим. Представник оператора експрес-доставок в Україні підтвердив, що санкціоновані обшуки, які проводилися представниками Генпрокуратури на підприємствах «Нової пошти» 16 березня в декількох містах країни, були коректними.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.