Пятница, 14 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Відмовляються служити Путіну»: оголошене масове полювання на кримчан, деталі подій

Полит Инфо

 

У військкоматі Керчі визнали, що «відчувають труднощі» з закликом в російську армію Як повідомив на своїй сторінці у Facebook підконтрольний Кремлю голова Керчі Сергій Бороздін, придатні до строкової служби молоді люди активно уникають призову. «На даний момент з 1891 людина, вдалося оповістити 1535. Інші 296 осіб – в числі ухильників. Враховуючи призовний ресурс міста, такі цифри неприпустимі», – написав Бороздін.

 

На його думку, однією з проблем такої ситуації є «довгостроковість проходження призовниками медогляду в лікувальних установах міста». «Багато керчан просто не встигають до призову, а деякі навмисне затягують процес», – зазначив він.

 

Так званий голова Керчі повідомив, що доручив розробити дорожню карту проходження медичної комісії призовниками. При цьому він нагадав, що ухилення від призову карається штрафом, або примусовими роботами, арештом і навіть позбавленням волі на строк до двох років.

 

Раніше ми писали про те, що музыкант Андрій Макаревич зазначив, що можна було знайти якийсь спосіб, щоб мирно вирішити питання Криму. В інтерв’ю російському виданню артист сказав, що йому все одно, що його включили в список «недоброзичливців за відношенню до Криму».

 

Крім того, Макаревич задав собі питання, а чи мають люди, які живуть в Криму, якесь право голосу: «А люди які там живуть, вони взагалі мають якесь право голосу? Так, нам, звичайно, розповідають про референдум, але я маю своє уявлення про цей референдум. Єдине, що зараз тримає світ, це ці домовленості, які залишилися, між державами. Якщо є межі, давайте їх дотримуватися. А не забирати один в одного шматочки», — зазначив музикант.

 

На думку Макаревича, «якщо Росії так потрібен був Крим», то їй варто було б купити півострів у України. «Я вважаю, якщо так був необхідний Крим, ось вже настільки необхідний, жити без нього Росія не могла, можна було знайти інші шляхи. Купити його. Домовитися, знайти спосіб. Взагалі то якось домовляються дипломати», — заявив співак. При таких умовах, сказав Макаревич, він би в Крим їздив без питань – якби РФ придбала півострів за згодою з Україною.

 

Джерело: Politeka

Loading...