Вторник, 2 марта, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Війна закінчиться»: Янукович раптово намилився в Україну

Чутки про так зване повернення «легітимного» Януковича досить швидко поширюються в терористичних республіках «ЛДНР». Здогадки і, часом, заяви озвучують представники окупаційних адміністрацій нижньої та середньої ланки. Бачте, втіклий президент повинен повернутися на Донбас і керувати об’єднаними «республіками», які приєднаються до української держави. Про це розповів народний депутат України Дмитро Тимчук, який послався на інформацію організації «Інформаційний опір» , пише портал «Знай.uа» .

За словами Тымчука, такі чутки циркулюють і серед місцевого населення.

«Нібито Янукович «повернеться на Донбас» якимось «керуючим» або «головою об’єднаних ЛДНР», які увійдуть до складу України «на особливих умовах», у зв’язку з чим «війна закінчиться» — на умовах «ЛДНР». Згідно з цими чутками, в даний час Київ нібито веде таємні переговори з даного сценарію з Москвою, Донецьком і Луганськом, а самого Януковича госпіталізували під виглядом «вигаданої травми» для затягування і подальшого зриву судового процесу над ним», — повідомляє Дмитро Тимчук.

Варто нагадати, що в четвер, 22 листопада, адвокати скандального екс-мера Слов’янська Нелі Штепи під час судового засідання заявили, що їх підзахисна потрапила до лікарні з інсультом. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на відповідне повідомлення захисту підсудної.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що адвокат українського президента-втікача Віктора Януковича поділився деякими подробицями про стан здоров’я свого клієнта. Горошинський розповів про травму екс-президента України під час спілкування з журналістами.

«Стан за один день не зміниться. Я цю інформацію, якщо і буду якось щось дізнаватися, то до кінця місяця, тому що для мене досить медичної документації. Ближче до дати засідання суду я буду цікавитися, що і як. За один день мало що зміниться», — зазначив правозахисник Горошинський.

Loading...