Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ВОЛКЕР ДАВ НЕВТІШНИЙ ПРОГНОЗ ЩОДО ПІДСУМКІВ ЗУСТРІЧІ ТРАМПА І ПУТІНА ДЛЯ УКРАЇНИ

У США не вірять, що можливий прогрес у питанні щодо розміщення миротворців на Донбасі. У питанні можливого розміщення миротворчої місії ООН на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей Росія не піде на прогрес у домовленостях під час зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна. Таку думку в інтерв’ю німецькому виданню Bild висловив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, пише TCH

«Я вважаю важливою зустріч президентів Трампа та Путіна. Це неприродно, що вони не зустрічаються, навіть якщо у нас різні думки. Президент візьме участь у засіданні, як він вважає за потрібне. Але щодо змісту ви вже чули від радника з питань національної безпеки Джона Болтона та прес-секретара Білого дому Сари Сандерс про те, що ми не будемо змінювати нашу позицію у невизнанні анексії Криму Росією», — сказав Волкер.

За його словами, США виступають за припинення військового конфлікту в Україні і розміщення місії ООН.

«На жаль, дуже ймовірно, що Путін і Росія продовжуватимуть заперечувати свою участь у конфлікті, і в результаті немає жодних підстав очікувати прогресу», — повідомив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Нагадаємо, вже 16 липня у Гельсінкі, Фінляндія,

Трамп розповів про свої очікування від зустрічі з Путіним
президент США Дональд Трамп зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним. Вони обговорять ситуацію на Близькому Сході, де тривають бойові дії у Сирії, також двосторонні стосунки і втручання РФ у вибори президента Штатів.

Американські ЗМІ припускають, що Трамп може «здати» Сирію Путіну. Він дозволить Росії встановити у країні вигідний режим Башара Асада. Також у Штатах припускають, що президент США далі критикуватиме НАТО і знову відмовлятиметься бачити у РФ загрозу Америці.