Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вперше Саакашвілі розповів правду про конфлікт із Порошенком: Він все втратить

Колишній президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі відверто розповів про свої взаємини з Петром Порошенко, передає Politeka.

Грузинський політик зазначив, що багато хто впевнений в тому, що між ним і українським президентом розгорівся конфлікт на грунті особистих образ.

«Це абсолютно не так», – підкреслив Саакашвілі.

На своїй сторінці в Facebook він розповів про те, що у них з Порошенком з самого початку були різні погляди на те, в якому напрямку має розвиватися держава.

«Ще коли я був губернатором Одеської області, я зрозумів, що для нього важливі тільки гроші. Тому я спробував переконати його все-таки почати реформи, апелюючи до нього як до бізнесмена», – написав Саакашвілі.

Він нагадав Порошенко про те, що перемога над корупцією і проведення реформ в країні дозволить збільшити капіталізацію його бізнесу в кілька разів, тим самим значно підвищивши його доходи.

«Це ж прописні істини: один і той самий бізнес коштує дешево в корумпованій країні й він же коштує набагато дорожче в країні, яка успішно розвивається, в якій забезпечується верховенство права і легко вести бізнес», – стверджує політик.

При цьому він зазначив, що Порошенко довго думав над цією пропозицією, однак врешті-решт відмовився від подібної ідеї.

Саакашвілі підкреслює, що не може зрозуміти, як український президент міг упустити такий шанс зробити свою країну багатшою, тим самим перетворившись на національного героя і одночасно з цим збільшивши свої доходи.

«Замість цього він став грабувати нещасних українських бабусь, матерів-одиначок та дітей, які втратили батьків на українсько-російській війні. Мало того, що це приносить йому набагато менші доходи – так він ще й втратить все, що награбував і що мав після того, як перестане бути президентом і відправиться на нари» , – заявив Саакашвілі, зазначивши, що в цьому і полягає причина його конфлікту з Порошенком.

Раніше Саакашвілі заявив, що не збирається брати участь у виборах президента ні Грузії, ні Україні.

«Ні, я не буду балотуватися ні в президенти Грузії, ні в президенти України. Але я думаю, що і Грузія, і Україна струсять із себе олігархів. Я думаю, що є підстави олігархам і в Україні, і в Грузії мене боятися», – заявив він.

До цього стало відомо, що згадка про колишнього президента Грузії, екс-губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі виводить російського президента РФ Володимира Путіна з рівноваги.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB