Якщо Янукович залазив у кишені бізнесу, то сьогодні влада залазить у кишені кожній сім’ї. Це той момент, коли у людей вже немає терпіння

Сергій Тарута: «Війна – це можливість утримувати владу»

Колись Сергія Таруту називали «олігархом». Раніше він володів значними активами — в тому числі корпорації «ІСД» -втім, після того, як проросійські бойовики захопили окремі території Донбасу, втратив значну частину бізнесу. Принаймні так він сам стверджує.

З 2 березня 2014 року Тарута керував Донецькою ОДА, а у жовтні 2014 був обраний народним депутатом. Вже під час депутатства, у 2015 році, за ініціативою Тарути відбулась перша зустріч українських олігархів у готелі «Хайят». Тоді, нардеп запевняв, що про політичний проект не йдеться – він хоче об’єднати сили великого та середнього бізнесу задля процвітання економіки країни. Офіційним результатами зустрічей стала декларація про співпрацю, підписана представниками українського бізнесу.

Втім, з часу першої Хайятівської зустрічі, у ЗМІ не вщухали розмови про створення «партії Тарути». Лише весною цього року, політик офіційно заявив, що новій політичній силі таки бути. Про деталі нової партії та власне бачення вирішення конфлікту на Сході країни, нардеп розповів в інтерв’ю LB.ua.

Джерело

Якщо Янукович залазив у кишені бізнесу, то сьогодні влада залазить у кишені кожній сім’ї. Це той момент, коли у людей вже немає терпіння