Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Януковичу офіційно висунули звинувачення у тероризмі

Генпрокуратура оголосила про нову підозру колишнім високопосадовцям на чолі з президентом-втікачем Віктором Януковичем за організацію терористичного акту у Києві 18-20 лютого 2014 року.

Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко.

«Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру колишнім високопосадовцям — президенту України В. Януковичу, Міністру внутрішніх справ України В. Захарченку, заступнику Міністра внутрішніх справ України В. Ратушняку, Голові Служби безпеки України О. Якименку, першому заступнику голови СБУ В. Тоцькому, заступнику начальника — начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві П. Федчуку», — заявив Луценко.

Їх підозрюють у «вчиненні та в організації вчинення ряду тяжких та особливо-тяжких злочинів, скоєних у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 у центральній частині міста Києва відносно мітингувальників, у складі організованої злочинної групи, а саме: у незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, в організації перевищення працівниками правоохоронних органів влади та своїх службових повноважень, умисного вбивства двох і більше осіб, закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб, спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, а також в організації терористичного акту».