Вторник, Октябрь 15, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Зеленський: Сподіваємося на якнайшвидше повернення в українську Ялту

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з членами наглядової ради Ялтинської європейської стратегії, на якій розповів про плани щодо врегулювання ситуації на Донбасі, повідомляє прес-служба глави держави, пишет сайт СЕГОДНЯ

На зустрічі обговорювалося питання проведення у вересні 2019 року чергової, 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (Yalta European Strategy, скорочено форум YES).

«На жаль, поки ця зустріч знову не відбудеться в Лівадійському палаці, але ми разом з вами сподіваємося на наше якнайшвидше повернення в українську Ялту», – заявив Зеленський.

Президент України зазначив, що у вересні також планується проведення інвестиційного форуму, на якому буде обговорюватися питання відновлення Донбасу.

Також він розповів представникам YES про свої пріоритети на посаді президента, серед яких встановлення миру в Україні, захист її суверенітету і відновлення територіальної цілісності, проведення системних реформ, посилення обороноздатності держави, забезпечення умов успішного розвитку країни.

Також Зеленський розповів про результати європейського вояжу до а і Парижа, де він основну увагу на переговорах приділяв припинення війни на Донбасі і поверненню українських полонених, в тому числі моряків. У цьому контексті він нагадав, що сьогодні в Мінську засідає Тристороння контактна група, а в липні буде збиратися «нормандська четвірка».

«Вірю, що не тільки наша сторона хоче досягти миру найближчим часом», – підкреслив глава держави.

Loading...