Понедельник, Ноябрь 12, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Журналіст-розслідувач Гнап заявив, що йде у політику

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що завершує кар’єру журналіста та займатиметься політикою. Про це Гнап повідомив у коментарі Громадському, передає АНТИКОР. Він зазначив, що незабаром планує вийти із складу громадської організації «Громадське телебачення».

«Я думаю, що від завтрашнього дня я направлю заяву про вихід із складу засновників Громадського телебачення, щоб не було конфлікту інтересів і щоб взагалі не порушувати журналістську етику», — сказав Гнап.

У своєму Facebook журналіст опублікував відеозвернення і повідомив, що візьме участь у парламентських виборах.

«Обов’язково візьму участь у парламентських виборах. Стосовно президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об’єднатися заради праймеріз, на яких обрати найкращого і найдостойнішого кандидата, якого ми всі підтримаємо. Особисто я готовий взяти участь у цих президентських праймеріз. Хоча ця ідея видається мені абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ», — заявив Гнап.

Гнап наголосив, що більше не займатиметься журналістською діяльністю.

«Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику.  І йти в політику. Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно», — написав він.

Також у зверненні Гнап додав, що його колишні колеги-журналісти, які раніше пішли у політику, залишаються у меншості. «Наші колеги, які раніше пішли у політику, зараз залишаються там  у переважній меншості. Тому я вирішив не лишатися осторонь», — додав він.

Нагадаємо, журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко у 2015 році вирішили залишити професійну діяльність та пішли у політику. Вони обралися депутатами до парламенту від партії «Блок Петра Порошенка».

Крім того, у 2014 році у політику вирішив піти журналіст Сергій Висоцький: він обрався депутатом він «Народного фронту».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB