Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Знищила гривню, підірвала економіку і пішла: Гонтарева повертається, але не в банк

Власний онлайн-майданчик бізнесу для взаємодії між лікарями та пацієнтами відкриває колишня очільниця Національного банку Валерія Гонтарева. Втім, деталі свого стартапу під назвою «Медікіт» вона розкривати відмовилася, передає Знай.ua.

Новий бізнес Гонтаревої: другий «експеримент» після НБУ?

Свою так звану «місію» у компанії характеризують доволі розмито – «створити екосистему Діджитал медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці».

За даними Liga.net, фірма пропонуватиме пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет. Медикам у свою чергу обіцяють додатковий дохід 24/7 з оплатою кожної телеконсультації. Як саме це відбуватиметься і хто зможе зареєструватися на майданчику, «Медікіт» не пояснює. Публічна презентація платформи намічена на листопад 2018 року.

Цікаво, що за документами Гонтарева жодного відношення до проекту не має, у списку власників значиться її син Антон Гонтарев, та Світлана Кириченко – колишня співробітниця ICU (2008-2010 роки).

Гонтарева продала Костянтину Стеценко і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році. Антон Гонтарев і Кириченко вклали в статутний капітал «Медікіт» по 5 млн грн. Сама компанія зареєстровано 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь, в ICU повідомили, що «не мають до проекту ніякого відношення».

Валерія Гонтарева

Директором «Meдiкiт» з 14 квітня 2018 значиться Руслан Кравець — колишній заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ.

«Концептуально це медичний маркетплейс по типу Airbnb або Olx, — розповів Кравець. — Зараз відбувається розробка IT-складової, про технічні деталі, таких як оплата послуг, говорити поки рано. Сподіваємося, що вона (Гонтарева) очолить наглядову раду компанії «.

Дивіться: які космічні витрати приховувала від українців Валерія Гонтарева