Вторник, Сентябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Названі батьки чи вбивці: подробиці найгучнішого злочину року

Вбивство маленької дівчинки поблизу Кривого Рогу шокувало всю Україну. Нещодавно правоохоронці розкрили деталі смерті шестирічної Аміни Менго.

Інспектор відділу моніторингу міського відділу поліції Кривого Рогу Юлія Цуркаленко в коментарі «УП» розповіла, що названі батьки спалили її тіло в металевому контейнері, а потім викинули в річку.

За попередніми даними, Тетяна та Юрій Кудрявцеви від’їхали у бік Миколаєва, на 16 кілометрів від Кривого Рогу, де знаходилася лісосмуга.

» Впродовж години батьки палили труп у металевій духовці з використанням паливно-мастильних матеріалів. Потім рештки тіла охолодили і зібрали в поліетиленовий пакет. Духовку кинули у водойму», — додала вона.

Те, що у контейнері справді була Аміна, не викликає сумнівів – експерти встановили повний генетичний збіг під час експертизи, але поки що остаточної версії у слідчих немає, є тільки припущення. Планується, що справа підійде до логічного завершення все за два місяці.

Слід відзначити, що Тетяна Кудрявцева заперечувала свою провину із самого початку, стверджуючи: її чоловіка нібито катували у відділку поліції, щоб вибити зізнання.

За її словами, вони із чоловіком поїхали зустрічати старшу доньку, а Аміна якимось чином загубилася.

Тетяна запевняє, що це просто «збіг обставин», а дівчинка зникла чи то на залізничному вокзалі, чи на заправці – точно сказати вона не може.

Зайнялися справою не тільки правоохоронці, а й представники соцслужб, адже була важлива кожна хвилина. Прочісували територію й кінологи із собаками. У загиблої дівчинки залишився 8-річний брат Тимур. Обох дітей Кудрявцеви всиновили кілька років тому.

Хоча родину спочатку вважали зразковою, але після останнього випадку забрали усіх дітей – як рідних, так і всиновлених. Зараз вони знаходяться у реабілітаційному центрі.

Батьків підозрюють у нарузі над місцем поховання померлого, неправдивих свідченням та приховуванні скоєння злочину. Згідно закону, їм загрожує не менше 7 років позбавлення волі.

Джерело:  «Знай.ua»

В Украине сокращается производство молока – Госстат

Производство молока в Украине (без учета временно оккупированной территории Крыма и Севастополя, а также части зоны проведения ООС) в январе-августе 2018 года сократилось на 2% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 6,998 млн тонн. Об этом сообщила Государственная служба статистики (Госстат), пишет СЕГОДНЯ

Отметим, в январе-июле 2018 года производство молока в Украине также сократилось на 2% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года

При этом производство яиц за восемь месяцев возросло на 3% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 11,069 млрд шт. А производство мяса (в живом весе) в январе-августе выросло на 0,1% – до 2,015 млн тонн.

По данным статистики, производство молока в Украине в 2017 году сократилось на 0,5% по сравнению с 2016 годом – до 10,329 млн тонн, мяса (в живом весе) – на 0,4%, до 3,259 млн тонн. А вот производство яиц в 2017 году выросло на 3,2% – до 15,578 млрд шт.

В Украине появилась новая платежная система

Национальный банк Украины (НБУ) разрешил платежному сервису Paycell работать в Украине. Об этом свидетельствуют данные регулятора, передает СЕГОДНЯ

Компания Paycell будет предоставлять операционные, информационные и другие технологические функции по переводу средств, объяснили в НБУ. Пейселл (торговая марка Paycell) принадлежит оператору мобильной связи Lifecell.

Напомним, в начале сентября стало известно, что еще семь банков в Украине начали поддерживать платежный сервис Google Pay.

В ноябре 2017 года компания Google запустила в Украине новый сервис для бесконтактной оплаты – Google Pay. С осени 2017 года к этой технологии присоединились несколько украинских банков.

При этом все больше украинцев отдают предпочтение бесконтактным способам оплаты, так как это значительно экономит время. Согласно данным НБУ, в Украине количество бесконтактных операций выросло до 38,6%. К тому же, 90% украинцев называют смартфон любимым гаджетом.

З 2 листопада встановлено тариф на оформлення закордонного паспорта

Кабінет Міністрів України встановив вартість оформлення закордонного паспорта за 20 робочих днів – 253 грн, за три робочі дні – 506 грн. Згідно з постановою №770 від 2 листопада, уряд затвердив вартість адміністративних послуг у сфері міграції, пише KR24.com.ua.

Оформлення (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі карти), окрім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети в термін не пізніше ніж через 20 робочих днів коштує 87 грн, не пізніше ніж через десять робочих днів – 174 грн

. Оформлення (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон із дня оформлення заяви-анкети в термін не пізніше ніж через 20 робочих днів – 253 грн, не пізніше ніж через сім робочих днів – 506 грн, не пізніше ніж через три робочі дні – 506 грн.

Оформлення та обмін проїзного документа біженця в термін протягом 15 робочих днів із дня звернення заявника по отримання документа коштує 156,46 грн, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон у термін протягом 15 робочих днів – також 156,46 грн. Оформлення та обмін посвідчення біженця, окрім оформлення вперше, в термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн.

Також оформлення та обмін посвідки на проживання в строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством, – 253 грн, посвідки на тимчасове проживання – 156,46 грн.

Оформлення та обмін картки мігранта в терміном протягом десяти робочих днів – 137,8 грн, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, окрім оформлення вперше, в термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн, проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у строк протягом 15 робочих днів – 156,46 грн.