Среда, Август 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Запізнився сказати найголовніше, – син убитого в Києві воїна АТО розповів про батька


Сергій і Ярослав Олійники / Соцмережі

Жорстоко вбитий в центрі Києва воїн АТО Сергій Олійник був героєм не лише на війні, на якій пробув рік, і завжди боровся за справедливість.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав його син Ярослав.

«Мій батько був героєм не тільки на війні, коли кожен день ризикував своїм життям, заради нашого з вами майбутнього. Він був героєм для нас з мамою все життя, і ми це завжди знали. Вчора він віддав своє життя, захищаючи мене, – стверджує він.

За словами Ярослава, його батько в 2015 році пішов на війну добровольцем, коли йому було 56 років, бо вважав це своїм обов’язком.

«Він пережив рік війни, пережив розтяжки, які не помітив відразу, їх зняли за лічені сантиметри біля його ніг. Пережив обстріли з міномета, артилерії, ГРАДу. Але він не пережив, коли на його сина підняли руку», – наголошує молодий чоловік.

Також син героя АТО підкреслює, що його батько завжди залишатиметься для нього прикладом того, як потрібно поводитися, куди потрібно прагнути, як треба любити та як жити справедливо.

Чеснішої людини за свого батька я ніколи не бачив і не знав. Він завжди боровся за справедливість, в політиці проти корупції, проти підставних чиновників, проти вічної брехливої пропаганди, проти покидьків, які гуляють на свободі і вбивають в центрі Києва ні в чому невинних людей,
– зауважив юнак.

Крім того він додає, що варто цінувати своїх близьких завжди.

«Люди, цінуйте своїх близьких зараз, в цей момент. Любіть, не думаючи, говоріть про це, робіть приємне, тому, що цей момент може бути останнім. Я не встиг батькові сказати, як я сильно його люблю, я запізнився… Інформацію про час прощання та про похорон оголосимо додатково пізніше», – зазначив Ярослав Олійник.

Запізнився сказати найголовніше, – син убитого в Києві воїна АТО розповів про батька