Среда, Октябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

А губа не дура: апетити Захарченка шокували навіть Путіна

Ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко і так званий «міністр доходів» Олександр Тимофєєв за час війни в Україні встигли поповнити кишені на 24 мільярди рублів. Як передає портал «Знай.ua» , про це повідомляє Telegram-канал Незигарь, посилаючись на власні джерела у слідчій групі. Так, в повідомленні йдеться, що розслідуванням справи Захарченка та його спільників займаються «московські ревізори»: це Контрольне управління, Міністерство фінансів і Міністерство економіки.

«Грошові активи у валюті і рублях переводилися за офшорними схемами на рахунки різних зарубіжних банків, а також відправлялися в готівковому вигляді в Росію та Іспанію», — пише автор каналу.

«Ревізори» встановили, що неодноразово на території донецької «народної республіки» таємничо зникали цілі склади з вугіллям, причому разом з вагонами зникали.

Пізніше з’ясувалося, що Олександр Казаков, радник Захарченка, працював за 500 000 рублів, хоча у випадково знайденому документі той просив у ватажка бойовиків всі 800 000.

Слідчі сформували перелік підприємств і фірм, якими Захарченко або Тимофєєв незаконно заволоділи. У підсумку це вийшли два аркуші «формату А4 надрукованих 12 шрифтом з обох сторін». Бойовики встигли прикупити 4 особняка з гектарами землі на додачу, два з яких добудовували в Іспанії, ще два — в Італії.

Нагадаємо, Пушилин змів «народного губернатора» зі шляху. Представники самопроголошеної республіки в черговий раз здивували своїми діями.