Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Автокопи на дорогах: що чекає на українських водіїв

12 червня в Україні з’являться перші патрулі дорожньої поліції. 8 стаціонарних постів в майбутньому переобладнають на дорожні станції патрульної поліції

Стало відомо, як дорожна поліція боротиметься з найбільш «популярними» порушеннями правил дорожнього руху.

Особливостями роботи нових «ДАІшників» поділився заступник голови патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, в майбутньому автомобілі обладнають сучасними камерами вимірювання швидкості (не плутати з автофиксацією). Якщо така камера зафіксує порушення, то поліцейські зупинять автомобіль і одразу на місці притягнуть «лихача» до відповідальності. Пізніше порушникам просто розсилатимуть повідомлення про штрафи тощо.

«Зараз правоохоронці реагуватимуть на всі порушення безпеки на дорогах, і притягатимуть до відповідальності в межах тих повноважень, які у них є», — уточнив Білошицький.

Для дорожніх патрульних обладнають 8 стаціонарних постів на автомагістралях, де раніше розташовувалася Державтоінспекція. На них також чергуватимуть патрульні поліцейські, а потім й інші служби, які будуть взаємодіяти з метою поліпшення ситуації з аварійністю та більш ефективного нагляду за станом доріг. Також українці зможуть скористатися деякими послугами безпосередньо на постах.

Правоохоронці патрулюватимуть певні ділянки доріг, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи.

Поки що за порядком на дорогах стежитимуть понад 20 патрулів нової поліції.