Суббота, 30 мая, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бердянськ запрошує на відпочинок: якими будуть ціни цього літа і що запропонують туристам

Оздоровчий сезон в місті Бердянську Запорізької області, на узбережжі Азовського моря стартує з 1 червня. Хоча купатися можна вже в травні, і місто з березня готує пляжі до туристичного сезону. Представники міської влади відвідали Київ і розповіли, що готові запропонувати відвідувачам в 2019 році і за якими цінами, пише сайт СЕГОДНЯ

Щороку курортне місто відвідує близько 1,5 млн туристів, в тому числі іноземці. Однак на такий потік місту обласного значення вдалося вийти лише кілька років тому. У міськраді зізналися: війна на Сході стала викликом для іміджу Бердянська.

«У 2015 році було 200 – 300 тисяч приїжджих. Одна з причин, як деякі ЗМІ писали: «в Бердянську продовжуються військові дії». А не говорили, що це село Бердянське Донецької області», – згадує глава міськради Володимир Чепурний.

Головну ставку курорт на узбережжі Азовського моря робить на відпочинок з дітьми.

«Щороку 10 дитячих закладів відпочинку та оздоровлення приймають понад 20 тисяч дітей», – зазначила начальниця відділу туризму Вікторія Міщенко.

Влада інвестує кошти в комунальний дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика», зокрема, в інфраструктуру для розваг і спортивного розвитку підростаючого покоління. Путівка в нього коштує від 13 000 грн, в інші дитячі санаторії – від 9 000 грн.

Також на травень – серпень анонсували ряд фестивалів за участю дітей.

У міськраді підкреслили: проживання та харчування в Бердянську доступні пересічному українцю.

«У місті створені умови для комфортного відпочинку, оздоровлення, повноцінного харчування … [Функціонує] близько 200 закладів громадського та ресторанного харчування. Ціна досить невисока. Наприклад, середня вартість чека в ресторанах і кафе міста на одну людину – близько 300 грн. У закладах громадського харчування, їдальнях – комплексний обід можна купити за 50 – 60 грн», – зазначила заммера Юлія Дойнова.

Розміщення у приватних осіб обійдеться від 80 гривень з людини, в санаторії чи готелі – від 300 гривень. Тому, хто приїхав на лікування, проживання з урахуванням процедур оцінюється в суму від 900 грн.

Крім того, влада Бердянська пообіцяла чисті і безпечні пляжі, а також відремонтовані дороги.

Раніше ми писали про зростаючий іноземних туристів до України. Збільшилися також і надходження від рекреації. Так, до зведеного бюджету України від підприємств туристичної галузі в 2018 році надійшло 4,2 млрд гривень. Це в 2,5 більше, ніж роком раніше.

 

Loading...