Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Біда і щастя: як сонячне затемнення 13 липня вплине на різні знаки Зодіаку

Кому пощастить у день сонячного затемнення і що треба робити для цього, передає Politeka.

День сонячного затемнення 13 липня 2018 року, як стверджують астрологи стверджують, буде особливим. Що можна робити і не можна робити в цей день, і як затемнення вплине на всіх знаків Зодіаку?

Сонячне затемнення 13 липня 2018 року зможуть побачити далеко не всеі Затемнення можна буде спостерігати в Південній Австралії, а також в Північній Антарктиді. Українці, на жаль, затемнення побачити не зможуть.

Липневе сонячне затемнення пройде в сузір’ї Рака. Астрологи кажуть, що в цей день погода буде непередбачуваною. Може піти потужний град серед спекотного дня. Також стверджують, що в цей день всі розпочаті справи приречені на успіх і прибуток.

В цей день всі свої сили потрібно спрямувати на поліпшення відносин з близькими. Якщо ви давно перебуваєте в сварці з кимось, то зробіть в цей день крок на зустріч. Період затемнення прекрасно підходить для відкриття в собі талантів: творчих людей розриває натхнення.

У цей день астрологи радять не приймати рішення, які будуть спрямовані на зміну вашого життя. Також, не варто починати справи, які не зможете довести до кінця. Не варто бродити в людних місцях і відвідувати масові заходи в цей день. Взагалі, під час затемнення багато людей робляться жорстокими і злими. Краще проведіть цей день на самоті.

Сонячне затемнення впливає абсолютно на всі знаки Зодіаку, адже Місяць затьмарює Сонце, символізуючи закінчення одного циклу і початок нового, відкриваючи можливості для реалізації нових планів.

Найбільше відчують вплив затемнення на знаки Зодіаку: Овен, Рак, Терези й Козеріг.

Знаки Зодіаку Водолій і Терези можуть очікувати початок нового етапу в роботі. Риб і Козерогів чекають зміни в особистому житті. Овен може почати новий етап у своєму житті, пов’язаний з будинком і сім’єю, почуттям безпеки і спокоєм. Телець, Діва і Скорпіон зможуть розширити свої можливості. Рака очікує новий етап в житті, в якому він зможе сміливо заявити світові про себе. Лев почне якісь таємні і приховані справи. Стрілець і Близнюки зможуть спланувати матеріальну сторону свого життя.

Нагадаємо, існують речі, які категорично заборонено робити в цей день. Зокрема, найкраще відкласти вирішення будь-яких важливих питань. Крім цього астрологи рекомендують відмовитися від проведення будь-яких грошових операцій в цей день, так як це може підвищити ризик банкрутства.

Раніше Politeka розповідала про те, що цього літа на українців чекають відразу три затемнення, які можуть мати доленосне вплив на подальше життя людей.

Перше затемнення відбудеться вже на цьому тижні – 13 липня. У цей день можна буде спостерігати затемнення Сонця в Раку. Потім, 27 липня, очікується найтриваліше затемнення Місяця в 21 столітті, а 11 серпня – сонячне затемнення у Леві.