Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Боже упаси нас від цих реформаторів: українці розлючені через нахабну брехню Тимошенко

Українці більше не вірять словам лідера фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко, передає Politeka.

Презентація потенційного кандидата в президенти України Юлії Тимошенко не викликала того захвату, на який розраховувала лідер «Батьківщини».

Передвиборчу програму в штабі політика нарекли «Новим курсом» або стратегією розвитку України.

Але, як зазначив український блогер Кім Ахеджаков, після перегляду так званого форуму Тимошенко склалося одне враження – брехня, маніпуляції, погана акторська гра.

«Все дуже награно і нещиро! До логіки і економіки це не має жодного відношення», – зазначив він.

Як свідчать коментарі звичайних українців, люди також втомилися від популістських обіцянок Тимошенко.

“Не вірила їй раніше, не вірю і зараз. Маніпуляторша з ідеєю фікс стати президентом, ну мрія така у тітоньки”, “25 років сидить в нашому організмі, жере нас. Ми чахнемо, але йдемо і голосуємо. Вона вам і мізки зжерла, годуйте цю сальмонелу далі”,” Боже упаси нас від цих реформаторів, бо за ними плаче тюрма. Юля ще запросить робити реформи злодія Лазаренка, свого вчителя”, – пишуть українці.

Люди відзначають, що в жодному разі не можна давати Тимошенко шанс стати президентом країни.

“Я проти Юлі. І мені соромно, що я була за неї 10 років. Те, як легко вона стала поливати брудом тих хто її витягнув, багато про що говорить. У неї мрія: стати президентом, за всяку ціну, а там хоч помирати“, “Якщо ми, український народ, приведемо цю фурію до влади, то в нашій країні практично відразу настане повний…!”, “Уже не в колясці, швидко встала. Тепер народ розумний можуть і по-справжньому посадити туди або сюди” , – кажуть українці.

Нагадаємо, увипадку поразки на президентських виборах лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко можна завершувати політичну кар’єру.

Тимошенко розуміє, що президентські вибори 2019 року – її останній шанс добитися значного успіху в українській політиці.

“Тричі вибори не програють. Або вона зараз виграє, або це буде кінець. Це, можна сказати, “дембельський акорд” Тимошенко”, – розповів про настрій опозиціонерки один із українських олігархів.

Щоб зберегти шанси на виграш, Тимошенко готова об’єднуватися з усіма. Її тактика полягає в тому, щоб говорити про вибори не тільки з “топами”, а й з найдрібнішими політиками і активістами, які можуть хоч якось наблизити її до посади президента.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB