Четверг, 21 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Будинок Порошенка вдалося зняти з повітря, незважаючи на жорстку заборону: відео

Українським журналістам вдалося здійснити аерозйомку маєтку президента Петра Порошенка в Козині під Києвом, незважаючи на недавню заборону прольотів там дронів. Про це йдеться в сюжеті програми «Гроші».

Журналісти вважають, що забороною на політ дронів влада і топ-корупціонери хочуть заховати свої особняки від настирливої ​​уваги преси та очей українців. Однак днями медійникам вдалося обійти заборону. Вони відвідали віп-селище Козин, легендарну Кончу Заспу і елітну Пущу-Водицю.

Журналісти вирішили вийти з такого становища хитрістю — вони використали повітряні кулі, і саме з їх допомогою підняли камеру над будинком президента в Козині, що жодним чином не забороняється, не обмежується законом і не піддається впливу «глушилок». Після короткої суперечки з охоронцями гаранта вдалося запустити кульки в небо. Проте вони, на відміну від дрона, залежні від вітру, тому відзняти всю територію не вдалося, а лише її окремі частини.


Варто нагадати, що дрони заборонили запускати навіть в парку Феофанія, поруч з яким побудував палац аграрний олігарх і екс-радник Порошенко Юрій Косюк. «Червоні зони» забезпечили спеціальним обладнанням, яке здатне перехопити управління над квадрокоптером, тому зараз практично неможливо підняти дрон над будинком президента.

При цьому подібні «глушилки», за словами голови Всеукраїнської федерації власників безпілотників Тараса Трояка, не є законними. В Державіаслужбі коментувати це питання відмовилися, підкреслюють журналісти.

Жорсткі правила щодо дронів ввели ще влітку, а на різдвяні свята Державіаслужба оприлюднила карту заборонених для польотів зон. У перелік входить і будинок Петра Порошенка.

Loading...