Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Бюро ритуальных услуг»: Снежана Егорова со скандалом уволилась с телеканала

Скандальное поведение шоумена Антина Мухарского по отношению к его бывшей супруге, украинской актрисе и телеведущей Снежане Егоровой до сих пор находит отголоски в обществе и даже на украинском ТВ, передает АНТИКОР. Напомним, 49-летний Антин Мухарский покинул страну и «просил политического убежища в Европе» из-за истории с алиментами, которые он должен платить бывшей жене.

Так, во время эфира шоу на телеканале «Прямой», где до недавнего времени работала Снежана, 1 июня, в День защиты детей, зрителям предложили проголосовать за то, «кого бы они не дали убить врагу – Снежану Егорову либо Антина Мухарского?»

После скандального выпуска передачи ведущая решила уволиться с телеканала и написала об этой истории на своей странице в Facebook.

1528109711.5963Фото: скриншот facebook.com/snezhana.egorova.9___01Фото: скриншот facebook.com/snezhana.egorova.9

«Шукаю роботу! Прошу репост! Дякую телеканалу «Прямий», що на стадії свого створення дали можливість вірити в те, що врешті-решт ми прийдемо до цивілізації, і створити авторську платформу «Територія Позитиву», яка дала можливість багатьом талановитим і порядним людям вголос заявити про своє існування. Прикро, що найстрашніший ворог, що вбиває, знаходиться найближче за все. Це байдужість, брехня і прагнення піару за будь-яку ціну «ПоярковНьюз» та Ірина Ратушна, на жаль, не можу назвати вас своїми колегами і навряд чи ви зрозумієте таке поняття як професійна або корпоративна етика…. -відверто! Єдине, що здивувало,так це те, що таким «креативним чином» канал вирішив відзначити день захисту дітей, пропонуючи глядачу обрати, кого дати вбити ворогу? Багатодітну матір, яка одна їх виховує і живе з ними в Україні або багатодітного батька-аліментщика, який покинув вже дві родини і всім своїм малолітнім дітям винен гроші, які з нього зтягуються через судові рішення і в примусовому порядку, і саме через це він втік з України аби не сплачувати аліменти…… саме тому він «герой і майбутній лідер думок»?! -З веселого: я щаслива, що серед моїх колег є порядні люди, які мене підтримали морально, за що їм дуже вдячна!», – написала Снежана.

1528109809.9283
Антин Мухарский

Также Егорова написал следующее: «Українське телебачення перетворилося на бюро ритуальних послуг….і поховано в першу чергу мораль, честь, сімейні цінності та здоровий глузд!!! Коли в ефірі загальнонаціонального каналу пропонують моїм дітям-  Андрію, 11 років, Аріні, 8 років та Вані,6 років зробити вибір: кого б ви не дали вбити ворогу? Маму – Сніжану Єгорову, або тата – Антіна Мухарського. Як далі жити в суспільстві, де смерть стала веселою грою?».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB