Среда, 14 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Це відео окупанти видаляють! Що говорили про Путіна його вбиті критики (ВІДЕО)

Патріоти України:

«З Путіна треба було зробити високорейтингову істоту, яка може з нічого стати царем».

Що говорили про Путіна його вбиті критики:

Нємцов, Політковська і Литвиненко?

Нагадаємо:

Борис Нємцов.
Був вбитий 27 лютого 2015 близько 23 години 40 хвилин невідомими чотирма пострілами у груди, голову і серце на Великому Москворецькому мосту біля Кремля.

Вбивство сталося за день до запланованого на перше березня у Москві опозиційного маршу «Весна»
*

Олександр Литвиненко.
1 листопада 2006 р, за його власними словами, сказаними детективам Скотланд-Ярду, зустрівся зі знайомим колишнім співробітником ФСБ із Москви Андрієм Луговим і невідомим, котрий представився Володимиром. «Володимир» не розкривав своєї персони й неодноразово наполягав на чашці чаю.

У ніч на 23 листопада 2006 стан здоров’я Литвиненка різко погіршав, і 23 листопада о 21:21 за місцевим часом він помер у лікарні Університетського коледжу Лондона Поліція розслідує його смерть, як таку, що «настала від нез’ясованих причин».

24 листопада науковці з Британського агентства охорони здоров’я (БАЗ) припустили, що Литвиненко вмер від радіоактивного зараження. В аналізах було виявлено сліди радіації, викликаної, як передбачається, полонієм-210, відповідно до заяви глави центра БАЗ щодо радіаційних, хімічних і зовнішніх ризиків Роджера Кокса.
*

Ганна Політковська.
Убита в Москві 7 жовтня 2006, в день народження президента Володимира Путіна, в під’їзді власного будинку за адресою вул. Лісова, будинок 8/12. За даними правоохоронних органів, близько 16:15, коли вона входила в ліфт, «невідомий у темному одязі» вистрілив їй один раз у груди, після чого зробив три постріли в голову. Її тіло виявила сусідка в 17:10. Прибулі на місце події співробітники міліції знайшли в ліфті кинутий пістолет ПМ і чотири гільзи.

Loading...