Четверг, Август 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Чекаємо на картину, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП», – соцмережі про творчість Чорновол

Нещодавно у столичній арт-галереї “КалитаАртКлуб” пройшла виставка картин народного депутата від “Народного фронту” Тетяни Чорновол. Захід відвідало чимало відомих вітчизняних політиків – секретар РНБО Олександр Турчинов, глава МВС Арсен Аваков, голова партії “НФ” Арсеній Яценюк та інші, передає АНТИКОР.

Одна із картин, яка була представлена на виставці, особливо вразила Facebook-користувачів. На ній зображені Олександр Турчинов і Сергій Пашинський на фоні палаючого Майдану.

Після побаченої картини політичний аналітик Віталій Кулик написав, що тепер “відєл фсе”

“Як крок у відповідь, чекаємо на персональну виставку художниці Ричкової (Тетяни Ричкової, народного депутата фракції БПП, – ред.). Побачимо, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП і виводили війська з Дебальцевого”, – пожартував волонтер Юрій Касьянов.

Блогер Сергій Світогор пожартував, що тепер знає, що Турчинов і Пашинський робили на Майдані – крали шини.

Бізнес-менеджер Ільгіз Ісхаков не розділив насмішки інших дописувачів. “Не можна сміятися над хворою на шизофренію Чорновол”, – прокоментував він творчість парламентаря.

Картина Чорновол викликала роздратування у громадської активістки Аліни Бондар. “Тепер я знаю, що вони засунуть у історичні підручники, розділ “Герої Майдану”. Небесну сотню? Самооборону? Нє. – Пашинського з Турчиновим”, – прокоментувала вона.

А блогер Мар’ян Ощановський побачив “історичну несправедливість” в тому, що на картині Турчинов зображений за спиною у Пашинського.

Нагадаємо, процес самогубства в СІЗО Олега Нетребко, який є ключовим свідком у справі про напад на Тетяну Чорновол, зафіксувала відеокамера.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

«Чекаємо на картину, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП», – соцмережі про творчість Чорновол