Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ЧС-2018: у Москві жорстко покарали українського вболівальника

Один з судів у Москві «покарав» українського вболівальника, який начебто порушив «правила поведінки глядачів» . Про це повідомляє прес-секретар Мосміськсуду Уляна Солопова, передає Politeka.

«Громадянин України Кравченко С. В. визнано винним в адміністративному правопорушенні. Йому призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 7 тисяч рублів», – зазначила вона.

Більш того, згідно з рішенням суду, українцю заборонили відвідування будь-яких офіційних спортивних заходів.

«Кравченко також заборонено відвідування місць проведення офіційних спортивних заходів на 6 місяців. В судовому засіданні чоловік визнав свою провину», – підкреслила вона.

Слід уточнити, що причиною такого жорсткого “покарання” стало те, що під час футбольної гри між Саудівською Аравією і Росією він вибіг на ігрове поле.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з футболу в Росії наочно продемонстрував місцевим уболівальникам, в якій тоталітарній державі вони живуть. Про цю проблему написав журналіст великого російського спортивного видання «Чемпіонат.ком» Дмитро Єгоров. Він стверджує, що під час ЧС-2018 стала особливо помітна різниця у ставленні російського уряду до іноземців й місцевих жителів.

«Ти згадуєш, що чемпіонат світу – для великих міст і для Уралу. І думаєш, а що буде 16 липня, коли чари розсіються? Чи дозволять нам купувати пиво на стадіонах? Чи стане ОМОН знімати наш п’яний хор на мобілу? Чи призведе фанатський прохід перед матчем на стадіон, а не на відстійник? Ризикнемо ми з друзями збиратися вночі на Микільській вулиці і повісити там хоч щось неузгоджене?», — пише журналіст.

Як писала Politeka, Росія в буквальному розумінні дорого заплатить за бажання похвалитися своїми економічними можливостями на Чемпіонаті світу з футболу. Експерти вже зараз пророкують, що російські регіони після завершення ЧС-2018 зіткнуться з серйозними економічними проблемами у зв’язку з необхідністю підтримувати в задовільному стані спортивні об’єкти.

Про це сказано у звіті міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Аналітики підрахували, що великі регіони РФ, включаючи Москву і Санкт-Петербург, все ж зможуть знаходити щорічно 4,4 млрд рублів ($6,4 млн) на утримання стадіонів. Обсяг річних доходів таких міст зазвичай перевищує 150 млрд рублів ($2,4 млрд).

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB