Вторник, Ноябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Цигарки по 40 та горілка по 100: депутати ощасливили українців

Український парламент прийняв рішення відхилити пропозицію Кабміну щодо підвищення акцизного податку на тютюнові вироби, вино, пиво та спиртовмісні продукти. Варто зазначити, що уряд планував підняти ставки на 9%, аргументуючи це «забезпеченням формування доходної частини державного бюджету України на 2019 рік». Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ, передає портал «Знай.uа» .

Відомо, що планувалося збільшити ставки податку на 1 000 штук сигарет з 2071,01 гривні до 2257,4 гривні. Таким чином пачка сигарет коштувала б 40 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для українських водіїв повідомили неприємну новину – зниження цін на бензин не варто очікувати. І більше того, власникам авто потрібно готуватися до гіршого. Ціни на бензин на українських заправках до кінця року можуть зрости на чотири-п’ять гривень. Про це заявив економічний експерт Віталій Кузьмін. На його думку, на це вплине загострюється обстановка в Ірані.

«Ситуація з Іраном вплине на зростання ціни на нафту в усьому світі, включаючи Україну. Ситуація на Сході нестабільна і ми не розуміємо, як по Ірану буде виходити», — пояснив експерт.

Варто нагадати, що більшість українців, які вже придбали машини з Європи (в народі просто «євробляхи»), навіть після затвердження нових законів не зможуть розмитнити машини, крім того, на водіїв ще й чекають штрафи.

Авто з іноземною реєстрацією найчастіше знаходяться на території України в режимі тимчасового ввезення, як правило, такими машинами керують зf дорученнями. Про це розповів юрист Ігор Степанов. При цьому, розмитнити авто і зареєструвати його в Україні може тільки реальний власник.