Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

День літнього сонцестояння 2018: що не можна робити і прикмети на 21 червня

Сьогодні 172-ий день року за Григоріанським календарем – до закінчення року залишилося 193 дні. Іменинники – Василь, Єфрем, Костянтин, Федір. День сонячного сонцестояння – найдовший світловий день року, Міжнародний день скейтбордингу, в Гренландії відзначають Національний день, пише «Сегодня» .

День літнього сонцестояння 21 червня 2018 року

Старі повір’я свідчать, що тільки в день літнього сонцестояння у людей є шанс змінити своє життя. Кажуть, що літнє сонцестояння має надзвичайну магічну силу, адже недарма сонцеворот так шанували язичники. Вони вірили, що в ніч перед сонцестоянням об’єднуються всі чотири стихії – вогонь, вода, земля і повітря.

Вважається, що в цей день потрібно загадувати найпотаємніші бажання, гадати на любов і зміни в житті. Уже до кінця року все повинно виповнитися.

Літнє сонцестояння відбувається в той момент, коли нахил осі обертання Землі в напрямку на Сонце приймає найменше значення. День сонцестояння ще називають солнцеворотом. У 2018 році в Україні воно відбудеться 21 червня о 13.07 за київським часом. Тривалість найдовшого дня становить 17 годин і 33 хвилини.

Слов’яни знали, як використовувати «день входження бога Сонця в повну силу» для управління своєю долею, для підпорядкування сил природи і здійснення мрій.

День літнього сонцестояння у багатьох культур вважається успішним часом для укладення будь-яких союзів і угод, включаючи шлюбні. Як вважали наші предки, в цей день Сонце вихлюпувало багато позитивної енергії, яка забезпечувала захист і процвітання всім людям.

Щоб залучити гроші і успіх в вашу родину, підкладіть монети під двері. І дуже скоро помітите, як гроші почнуть з’являтися у вас самі по собі і в достатній кількості.

День літнього сонцестояння 2018: що не можна робити

У День літнього сонцестояння краще уникати негативних емоцій, не сваритися і не кричати, не вдаватися до смутку.

День літнього сонцестояння вважали вдалим днем для весілля. Однак зараз весілля в цей день не святкують, адже 21 червня припадає на пост.

Свято 21 червня: прикмети дня

Одягнутися «в сонячну» річ – підійде будь-яка деталь гардеробу жовтого кольору, золота прикраса, яскравий аксесуар.

День літнього сонцестояння – відмінний час, щоб зайнятися творчістю заради задоволення. Так можна отримати натхнення на довгий час. Головне – не результат, а насолода процесом.

Дозвольте собі зануритися в свої почуття і прийняти їх.

День літнього сонцестояння відмінно підходить для того, щоб звільнитися від негативу і відпустити негативні установки.

Вважається, що в цей день відкриті двері між світами, а дерева і рослини можуть говорити. Тому буде відмінно сходити на природу.

Важливі події в історії 21 червня

1893 рік – на виставці в Чикаго з’явилося перше в світі колесо огляду («чортове колесо»).

1913 рік – 18-річна американка Джорджія Бродуїк стала першою жінкою, яка здійснила стрибок з парашутом з літака. Сталося це в небі над Лос-Анджелесом.

1948 рік – фірма грамзапису «Columbia Records» випустила на ринок довгограючі пластинки.

1971 рік – розкопуючи курган Товста Могила, український археолог Борис Мозолевський відкрив славнозвісну скіфську пектораль.

Хто народився 21 червня

У 1935 рік – Франсуаза Саган (Куаре), французька письменниця («Здрастуй, смутку», «Чи любите ви Брамса?»).

У 1941-му народився Валерій Золотухін, радянський актор театру і кіно («Бумбараш», «Інтервенція»).

У 1955-му – Мішель Платіні, французький футболіст і тренер.

1962 рік – Віктор Цой, російський рок-музикант корейського походження, лідер культової рок-групи «Кіно».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB