Понедельник, 12 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

День зимового сонцестояння 2018: традиції, обряди, прикмети, що не можна робити

Сегодня.Lifestyle розповідає які прикмети, обряди і ритуали на День зимового сонцестояння, а також що не можна робити на День зимового рівнодення.

2018 року найкоротшим днем року є 21 грудня. А в ніч з 21 грудня по 22 грудня розпочинається астрономічна зима, а також свято зимового сонцестояння. Все тому, що висота підйому сонця на небосхилі є найнижчою цього дня. Варто зазначити, що дата зимового рівнодення (друга назва цього свята) постійна, ви легко запам’ятаєте якого числа День зимового сонцестояння 2018 року.

У давнину цього дня святкувалося відродження Сонця, а наші предки відзначали його вночі, до сходу сонця. Здійснювалися різні ритуали і заговори на День зимового сонцестояння. Сегодня.Lifestyle розповість, які прикмети, обряди і ритуали на День зимового сонцестояння, а також, що не можна робити на День зимового рівнодення.

Традиції на День зимового сонцестояння

Найкращий день для прибирання. Цього дня за традицією викидали всі непотрібні речі, щоб впустити більше чистої енергії.
Крім матеріального прибирання, не забудь очистити свою голову від брудних і важких думок. Це прекрасний день для медитації або молитви.
Цього дня відкриваються потужні енергетичні портали, а значить, можна зв’язатися з іншим світом і дізнатися про свою долю. На День зимового сонцестояння зазвичай ворожать.
Цього Дня зимового сонцестояння потрібно загадувати бажання. Добре потрібно просити Сонце про виконання бажання.
За традицією цього дня дітям дарують солодощі. Адже, подарунки невід’ємна частина будь-якого свята.

Прикмети на День зимового рівнодення

Погода 21 грудня буде такою ж через десять днів. Якщо цього дня почнеться завірюха, то Новий рік буде таким же сніжним.
Іній на гілках – наступного сезону буде дуже багатий урожай.
Якщо в цей день зрізати вишневу гілочку і вона зацвіте до Різдва, то майбутній рік нас обдарує ягодами.
Безвітряна погода говорить про те, що буде багатий фруктовий урожай.
Якщо хочеш багатий урожай, то потрібно потрясти плодове дерево цього дня.
Дощ говорить про мокру весну.

Що не можна робити на День зимового сонцестояння

Цього дня потрібно продовжувати дотримуватися Різдвяного посту, відмовляючись від веселощів, жирної і м’ясної їжі. Раніше вважалося, що День зимового сонцестояння краще провести вдома, в колі родини, тому не можна залишатися на самоті.
Вважалося поганою прикметою не закінчити якусь важливу справу до цього дня. Особливо погано не віддавати борги до Дня зимового сонцестояння.
Не можна зустрічати цей день в брудному будинку.
Не можна скупитися. Якщо цього дня вас хтось про щось попросить, обов’язково погоджуйтеся.

Обряди на День зимового сонцестояння

У всіх культурах час зимового сонцестояння вважалося найсприятливішим для проведення різних обрядів і ритуалів. Енергетика поновлення і переходу від темряви до світла сприяє тому, щоб позбутися усього непотрібного і залучити бажане. Багато стародавніх ритуали можна використовувати і зараз.

Ритуал на чарівному насінні

Потрібно купити квіткове насіння, укутати його в ганчірку, змочену теплою водою, і прошепотіти: «Насіннячко та по насіннячку, мені так по правді, маю намір (і розповісти насінню про свої плани), та так, щоб намір мій збувся, проріс, корінням міцно в землю упився. Так само буде так само сі, і тако бути. Амінь».

Після цього обряду потрібно посадити насіння в горщик і поливати кожен день протягом одного тижня. Коли настане тепло, пересадити свою квітку під сухе дерево.

Ритуал на удачу на день Сонцестояння

Залучити розташування Фортуни до себе і посприяти тому, щоб всі починання складалися успішно, можна за допомогою ритуалу на день зимового сонцестояння. Для обряду на удачу знадобиться стакан з питною водою. Приготуйте його ще до заходу сонця і поставте поруч з вікном. Після того, як настане вечір, заговоріть воду в такий спосіб: «Вода силу Сонця в себе ввібрала, мені її подарує. Сонце більше світити почне – моя удача прибуватиме. Ніч на спад – невдачі геть».

Заговорену воду слід випити відразу ж після ритуалу.

Обряд на залучення грошей

Залучити фінансові потоки і матеріальне благополуччя допоможе нескладний обряд в день зимового рівнодення. Для цього знадобиться кілька монет або купюр (номінал неважливий) і дзеркало. Після того, як Сонце сховається за горизонтом, покладіть гроші перед дзеркалом і, вдивляючись в їх відображення, скажіть знову: «Як дзеркало гроші збільшує, так і у мене їх більше стане. Як день на зростання піде, так і прибуток зростатиме. Сонце зійде – моє прохання виконає. Ключ – замок – язик. Амінь».

Після такого обряду фінансове становище почне поступово змінюватися на краще, а робота йтим продуктивніше і легше.

Обряд на позбавлення від проблем

Сонцестояння відбувається незадовго до Нового року, обряд на позбавлення від проблем особливо актуальний. Енергетичний посил, відправлений у Всесвіт під час ритуалу, буде надійною підмогою у вирішенні проблем.

Обряд слід проводити на самоті, після заходу Сонця. Підпаліть свічку, і, дивлячись на неї, подумайте про проблеми, яких ви хотіли б позбутися. Промовте такі слова: «Вогнем темряву виганяю, від гніту себе позбавляю. Ніч пройде – мої проблеми з собою понесе. Як день додасться, так і життя моє щастям наповниться. Бути цьому». Після цього поставте свічку в безпечне місце. Нехай вона горить ще деякий час. Перед сном погасіть полум’я і завершіть ритуал словами: «Все, що побажав (ла), в життя втілиться».

Обряд на виконання бажань

Потрібно написати на листку паперу найголовніше бажання, згорнути в трубочку, підпалити і говорити вголос: «Мовчазне, і в тому заповітне, те, що в таємному куточку – що в душі моїй, все то в вогні – все те полум’я поглине, все, що в космос піде, все те до вищих сил дійде. А від них назад прийде – так виконане, та таке, що забезпечення прийде. Та таке, що невдоволення вже піде. Нехай йде – виповниться, збудеться, так силам не забудеться». Попіл потрібно розсипати на вітрі. Після такого обряду збуваються найсміливіші бажання.

Loading...