Среда, Сентябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Дитина померла у страшних муках через фатальні помилки лікарів

У Тернополі в страшних муках помер маленький хлопчик, медики з декількох спроб не змогли поставити йому правильний діагноз і лікували не від тих хвороб. Про останні дні життя журналістами розповіла мама загиблого Артема – Надія Качура, пише Politeka з посиланням на Тижневик Номер один.

Все почалося 1 червня. Жінка забрала дитину з садка, він трохи погуляв на вулиці, а до вечора у нього піднялася температура. Надія каже, у Артема був ще й нежить, тому вона спробувала лікувати звичайний вірус, збиваючи температуру своїми силами. Збити високу температуру їй не вдавалося, тому тернополянка викликала «швидку». Медики оглянули дитину і збили температуру звичайними препаратами. За словами Качури, це був анальгін.

“Температура впала. Медики сказали мені, що це звичайний вірус, мовляв, підхопив в саду”, – розповідає мати загиблого хлопчика.

Кілька днів родина провела в битві з високою температурою – вона підскакувала до 39 градусів і вище. Коли черговий раз збити її не вдалося, знову викликали лікарів. “Лікарі сказали знову ж, що у сина вірус. Вони оглянули дитину, мацали живіт. Говорили, що через вірус така висока температура може триматися навіть до п’яти днів і нічого страшного тут немає”, – розповідає жінка. В результаті їй порадили лікувати дитину тими ж препаратами, що виписали попередні лікарі.

Однак у Артема знову і знову піднімалася температура, він сильно ослаб, став млявим, організм перестав приймати ліки – хлопчика стало рвати. При цьому, говорить жінка він продовжував їсти, рвало його конкретно від ліків.

“Ми знову викликали «швидку». Лікарі оглянули і сказали, що у дитини ангіна. Нічого особливого з медикаментів не виписали і поїхали. Правда, ввели укол від температури. Знову пощупали живіт, відхилень не знайшли. Сказали, що від такого вірусу може бути навіть і блювота. Поїхали”, – згадує жінка.

Після цього візиту лікарів хлопчика стало рвати вже і від їжі, від води. “Він вирвав жовчю. Ми знову викликали «швидку». Лікарі оглянули і сказали: «Подивіться, у нього все горло червоне, це гнійна ангіна, яка може викликати блювоту”, – продовжує Надія.

Незважаючи ні на що, медики не запропонували жінці відвезти дитину в лікарню. Причина – йому там давали б ті ж ліки, що він міг приймати вдома.

“Говорили, що немає потреби везти. Тому що в лікарні він буде приймати ті ж антибіотики, що я давала. Якби вони наполягали або просто рекомендували, була б письмова відмова. Але я не відмовлялася. Звичайно, якби треба було, то поїхала б. Тому вони оглянули, сказали, що ангіна, і виписали антибіотики. Правда, я просила їх, щоб власноруч виписали рецепт, вони сказали, щоб я сама записала в блокноті. Відповідно від них рецепта у мене не було. Хоча кілька разів про це просила”, – скаржиться Надія Качура.

Єдине, що зробили лікарі «швидкої» – вкололи хлопчикові димедрол. Дитина стала сонною, але лікарі сказали, це нормально. Краще хлопцеві не стало, мати звернулася до дільничного лікаря, який пішов у відпустку. Лікар-заміна порекомендував пити такі ж препарати, що і лікарі з “швидких”.

В кінцевому рахунку хлопчикові стало зовсім погано, жінка викликала нову “швидку” і наполягла на лікарні. У лікарні вже після огляду дитини жінці повідомили, що ніякої ангіни у нього немає.

“Сказали, що горло чисте. Під час цієї розмови була присутня лікар «швидкої», яка говорила мені, що у сина ангіна. Єдине, що вона на це відповіла, так це «Ой»… Хоча ще зранку говорила про гнійну ангіну, а о 17:00 – вже “Ой”, – ділиться жінка.

Надії вручили список ліків, якими зазвичай лікують шлункові захворювання. Надія Качура стверджує, що син скаржився лікарям, що у нього болить голова, але ті списали все на температуру. Крім того, лікарі в лікарні всіляко відтягували проведення аналізів, оскільки був уже вечір.

Поки лікарі відтягували все на завтра, дитина втрачала дорогоцінний час. Щоб зупинити блювоту, медики вирішили вколоти хлопчикові «Церукал» – заборонено приймати при менінгіті, але про цей діагноз лікарі навіть не подумали.

До ночі Артему стало погано, він осліп. Катетер крапельниці вискочив, тому жінка розбудила лікарів. Навіть в такий момент лікарі не стали поспішати рятувати йому життя – ввели антибіотик і гормон. Не допомогло. Вже після цього Надії повідомили, що все погано – потрібно везти в реанімацію.

До медиків з реанімації у жінки немає ніяких претензій. Каже, що вони як раз робили все, що могли: “Серед ночі підняли всіх лікарів з дому … Але в інфекційному відділенні елементарно не могли взяти аналіз крові. Лікували дитину від отруєння, хоча я говорила, що спочатку він нормально їв. Уявіть , приїжджали чотири «швидких»: одні сказали, що інфекція, інші – що ангіна …”.

На жаль, врятувати дитину в реанімації не змогли – дорогоцінний час втратили. Ранку 5 червня жінці повідомили, що Артем помер. За словами Надії, ніхто з лікарів інфекційного відділення перед нею навіть не вибачився.

Більш того, коли сім’я спробувала дізнатися, від чого померла дитина, лікарі стали кричати: «Ви що, шукаєте винний? Винні всі». Поки що попередня причина смерті Артема бактеріальний менінгіт.

Як повідомляла Politeka, в кінці квітня на Тернопільщині померло немовля. Рідні дитини припускають, що причиною смерті могло стати комплексне щеплення, яке провели малятку вранці того ж дня. Батьки кажуть, дівчинка виглядала абсолютно здоровою, але вже ввечері її стан раптово погіршився. За попередніми результатами судово-медичної експертизи смерть немовляти настала від гострої дихальної недостатності.

У лютому цього року в Сумській області трагічно померло немовля, яке прожило усього кілька днів. Дитині була зроблена вакцина БЦЖ. Через кілька годин він помер. Батьки загиблої дитини стверджували, що лікарі після НП почали уникати батьків, злякавшись відповідальності. При цьому, медики визнають, що малюк з’явився на світ абсолютно здоровим. Після вакцинації за життя немовляти боролися сім лікарів, однак реанімаційні заходи не допомогли.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

«Ира, вы пришли в политику с «Батькивщиной». Порошенко не было, когда мы вызволяли вашего мужа», — в Раде произошла перепалка Кужель и Луценко

В Раде произошла перепалка между представителем президента в ВР Ириной Луценко и народным депутатом от фракции «Батькивщина» Александрой Кужель, передает АНТИКОР

Также фракция «Батькивщины» отказалась принимать участие в дальнейших голосованиях в связи с тем, что спикер ВР Андрей Парубий прокомментировал частые отсутствия некоторых депутатов в зале, среди которых и лидер фракции Юлии Тимошенко.

Так, Ирина Луценко, выступая с трибуны парламента, заявила, что позиция Юлии Тимошенко в 2008 году стала одним из факторов того, что Украина не получила Плана действий по членству в НАТО.

«Во время своего визита в Брюссель незадолго до саммита Альянса Тимошенко проигнорировала директиву тогдашнего президента Ющенко и не посетила штаб квартиру НАТО, чтобы подтвердить решение Киева на вступление», — заявила Луценко

Она также напомнила, что после этого Тимошенко предложила провести референдум по вступлению в НАТО. И эту же идею предложила в 2010 году.

«Идея референдума продолжается и по сегодняшний день. Члены ее фракции буквально несколько недель назад заявляли о референдуме, чтобы выявить желание украинского населения», — заявила Луценко.

После этого слово взяла Кужель, которая обратилась к БПП и Луценко:

«Гавкают Моськи, когда слон идет. Вы целый день гавкаете не «Батькивщину». Мы понимаем, вам «Оппоблок», все другие – на душу, а вам только мешает «Батькивщина». Ира, вспомните, вы пришли в политику вместе с «Батькивщиной». «Батькивщина» одна стояла рядом с вами, Порошенко не было, когда мы вызволяли вашего мужа. Боженька все видит».

Кужель также заявила, что спикер Парубий нарушает регламент, комментируя отсутствие Тимошенко в зале.

Через некоторое время выступил нардеп от «Батькивщины» Алексей Рябчин, который заявил, что его фракция отказывается голосовать за любые законопроекты, пока Парубий не принесет свои извинения.

В Крыму началась массовая паника

Красноперекопск, что в аннексированном Крыму, накрыл кислотный туман. У людей паника, они не знают, что делать. Об этом пишут жители города в сети. Соответствующую информацию с фотографиями опубликовал в Twitter блогер RoksolanaToday&Крым‏, передает АНТИКОР

«Не знаю остались ли еще в городе люди, которые верят, что город сегодня накрыл туман. Ага. Туман. На ярком солнце и совершенно сухой, просачивается в помещение сквозь щели, а при открытом окне заполняет всю комнату», — говорят кримчане.

По их словам, от кислотного тумана у людей текут слезы и сопли, горло болит и отекает как при начале ангины, болит и кружится голова, появляется кашель. По горячим телефонам отвечают, что это обычный туман. «Конечно мы здесь привыкли к химии, но такого раньше не было. Каждый житель города умеет отличить запах брома от аммиака и сероводорода, но это всегда было кратковременно, а аммиак и сероводород дальше завода не распространялся. Люди давайте хоть что-то делать, звонить по всем телефонам. Иначе вся эта история очень плачевно закончится», — паникуют местные жители. «Кислотный туман похож на обман…. Похож на обман серный туман-похож на обмаааааааан… Яни Капу паникует, вчера накрыло», — написала RoksolanaToday&Крым.

Шойгу публично пригрозил потопить все американские корабли

Кроме Украины, которую уже начинает трясти накануне выборов, напряжение стремительно растет в Сирии. Впервые министр обороны России Сергей Шойгу публично позволил себе угрозы в сторону США, пишет АНТИКОР

Глава минобороны РФ заявил, что, если Вашингтон только вздумает атаковать Сирию, тут же получить ответную реакцию российской стороны – американские корабли, как источники угрозы, будут поражены. Важно отметить, что Россия сознательно идет на провокацию в Сирии, готовя группировки наемников, задача которых будет – спровоцировать конфликт.

США уже заявили, что в случае применения химического оружия они будут открывать огонь без предупреждения. Не исключено, что Москва прибегнет снова к провокации чужими руками – даст команду армии Асада ударить химическим оружием, чтобы окончательно выбить повстанцев. В ответ западная коалиция во главе с США нанесет удар.

Как заявил профессор Академии военных наук Сергей Судаков, Россия прекрасно понимает, что удар Запада по войскам Асада может быть нанесен только с авианосных соединений, субмарин и при помощи ударного воздушного флота. Москва надеется на тройственный залп, с помощью которого удастся отправить на дно моря все американские корабли, с которых будут осуществлены ракетные удары.