Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Дякую всім вам: як склалася доля хлопчика, за якого молилася вся Україна

Юний співак Артем Харченко переміг рак, виступає для українських військових і збирає гроші для онкохворих дітей, пише Politeka.

Восени 2015 року Україну схвилювала історія 11-річного Артема Харченка з міста Старокостянтинів Хмельницької області. Талановита дитина, що захоплюється грою на гітарі, до того неодноразово виступала разом з волонтерами в шпиталях перед пораненими бійцями із зони АТО. Однак допомога стала потрібна і самому Артему.

Лікарі діагностували у нього саркому Юінга четвертої стадії. Дитина потребувала операції по заміні шийки стегна тазостегнового суглоба і тривалого курса лікування. Завдяки ЗМІ, соціальним мережам, волонтерам і просто небайдужим людям вдалося зібрати необхідні кошти на лікування. Що важливо: навіть перебуваючи в лікарні, Артем продовжував давати благодійні концерти для інших маленьких пацієнтів їх рідних.

Після вдалої операції та 17 курсів хіміотерапії Харченко взяв участь в зйомках другого сезону шоу «Україна має талант. Діти», де дійшов до фіналу. У разі перемоги він збирався за отримані гроші придбати бокс для пересадки кісткового мозку онкохворим дітям.

Користувачі соцмереж дуже емоційно висловлювали Артему свою підтримку, писали про те, що його приклад надихає не здаватися в найважчих життєвих ситуаціях.

Артем Харченко

Артем Харченко

І ось стало відомо, що після завершення талант-шоу Артем продовжив виступати з благодійними концертами з громадською організацією «Мистецька сотня «Гайдамаки». У тому числі побував в зоні проведення АТО, де виступав перед українськими бійцями.

Артем Харченко

«Я там заспівав, побачився з тими, хто хотів мене бачити. Чому мене так туди тягнуло? Коли, ще до лікарні, я волонтерив у шпиталях, до мене підійшли лікарі і сказали, що бійці одужують за допомогою мого співу. Їм не так треба ліки, як твій спів. Я повірив. Саме це мене надихнуло поїхати в зону АТО», – розповів Артем Харченко.

Артем Харченко

Раніше Politeka повідомляла про незвичайного бійця ВСУ родом з Судану, приклад якого радять наслідувати українцям.

Також повідомлялося, що відомий волонтер і психолог Юлія Епельбаум стала жертвою нападу власного стаффордширського тер’єра. Собака ледь не відгризла жінці кисті рук, лікарям насилу вдалося їх врятувати.

Джерело фото: сімейний архів родини Харченко

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB