Воскресенье, 1 ноября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Дочку Путіна вперше показали в ефірі російського ТБ: опубліковано відео

Дочка президента Росії Володимира Путіна – Катерина Тихонова – вперше з’явилася в телевізійному ефірі: ввечері 6 грудня в програмі «Вести» вийшов репортаж про московський Інституті розвитку «Іннопрактіка» з її участю, передає Сьогодні.

У сюжеті Тихонова з’явилася на кінець другої хвилини і повідала про свій внесок в російську науку і розвиток економіки.

«Дуже важливо, що нейроцентр побудований саме на синергії цих технологій і на реальному їх попиті в економіці. Дійсно, можна сказати, що одночасно людина пізнає і можливості технологій, і себе», – говорить жінка, яку представили в якості глави «Іннопрактікі» і заступника директора Інституту математичних досліджень складних систем МГУ.

При цьому в коментарях користувачі соціальних мереж висловили припущення, що текст своєї заяви Тихонова читає із суфлера.

screenshot_2_326

screenshot_3_252

screenshot_4_198

screenshot_5_174

screenshot_6_145

Варто нагадати, що в 2002 році видання «Собеседник» докладно розповіло про двох дочок Путіна – Машу і Катю, не називаючи їхніх прізвищ.

Повідомлялося також, що Тихонова була одружена з Кирилом Шамаловим, сином давнього друга Путіна, але пізніше пара розлучилася.

Додамо, що у відкритих джерелах повідомляється, що Катерина Тихонова народилася 31 серпня 1986 року в Німеччині, де служив її батько, а зараз вона очолює проект «Іннопрактіка» при Московському державному університеті.

Журналістам також вдалося з’ясувати, що Катерина Тихонова професійно займалася акробатичним рок-н-ролом. Кадри одного з її виступів до сьогодні були єдиним відео з Катериною Тихоновою.

Сам Путін у грудні 2015 року у відповідь на питання про те, чи є Катерина Тихонова його дочкою, не підтвердив і не спростував це, пославшись на міркування безпеки.

У червні 2017 року Путін розповів, що обидві його дочки живуть у Москві, і підтвердив, що у нього народився онук.

Loading...