Среда, Сентябрь 26, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Дві жінки принизили повну дівчину, коли вона приміряла сукню. Реакція власниці магазину неймовірна!

Зло і жорстокість – досить поширені явища в сучасному світі. Люди не соромляться висловлювати гнів і ображати інших. Але, на щастя, є й ті, хто вміють осаджувати цих злюк. Це гідні, сміливі і добрі люди, які вміють захищати безпомічних.

Одного разу в магазині весільних суконь дівчина вибирала собі сукню. Вона вся світилася від щастя. Зовсім скоро її мрія здійсниться! Вона шукала красиве білосніжне плаття, яке дозволить їй на один день перетворитися в принцесу.

Тут в магазині з’явилися мати і дочка. Помітивши щасливу наречену, вони чомусь не могли пройти повз неї. Дочка голосно вимовила:

“Я не розумію, як ТАКІ люди можуть виходити заміж”.

Мати відповіла:

“Я думала, кити НЕ беруть шлюб”.

Наречена, володарка пишних форм, почула цей діалог. Моментально її очі наповнилися сльозами. Вона збентежилася і почервоніла. Їй тут же захотілося закінчити примірку і втекти з магазину, але господиня м’яко її зупинила.

Вона попрямувала до нахабної парочки зі словами:

“Я не розумію, ви, що, думаєте, в моєму магазині знайдеться плаття для вас?”

Дочка відповіла зарозумілим тоном:

“Звичайно! Взагалі-то ми прийшли за сукнею, яку ми вже оплатили”.

Господиня магазину спокійно підійшла до прилавка, запитала прізвище нахаби, виписала документ і передала його їй.

Мати запитала, що все це означає. Власниця пояснила:

“Підписавши цей документ, ви підтверджуєте, що бажаєте повернути всі перераховані на наш рахунок кошти. Ви можете пошукати сукню в іншому магазині, оскільки я тільки що анулювала ваше замовлення. Я відмовляюся допомагати вам. Зараз, будь ласка, покиньте магазин, поки я не викликала поліцію “.

Дочка була у нестямі від люті. Розлютившись, вона почала жбурляти речі і ламати вітрини. Її весілля через місяць, а часу на пошуки нової сукні не вистачало!

Мати намагалася заперечити:

“Ми замовили цю особливу сукню для важливого дня! Як ви могли скасувати наше замовлення?”

На що господиня відповіла:

“Я анулювала замовлення, оскільки не бажаю, щоб хоч одна наречена відчувала, ніби не гідна вийти заміж через зовнішній вигляд. Очевидно, ви вважаєте себе кращими за інших. Але в моєму магазині не місце для ідіотів. Я викликаю поліцію. З огляду на те, що у мене є всі дані вашої кредитної карти, я мають повне право утримати суму збитку, який завдала ваша дочка”.

Розлючені жінки покинули магазин, а нещасна наречена була захоплена ставленням власниці магазину.

Дві нетактовні героїні цієї історії не знали, що власна дочка господині магазина страждала від гормонального порушення, яке не давало їй скинути зайву вагу. Тому вона, як ніхто інший, зрозуміла наречену, що вибирала сукню.

Краса має різні форми і розміри. Кожна наречена заслуговує відчувати себе найкрасивішою дівчиною в світі в цей особливий для неї день!

Обмінювати не треба: Нацбанк ввів в обіг нові гроші

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 20 гривень. Цей зразок 2018 року отримав новий дизайн, а аткож удосконалену систему захисту. Про це повідомили на офіційному сайті регулятора та продемонстрували купюру, передає портал «Знай.ua» .

«Починаючи з сьогоднішнього дня, 20-гривнева банкнота нового зразка є законним платіжним засобом й обов’язкова до приймання за номінальною вартістю всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України», — пише джерело.
Представники НБУ додали, що нова двадцятка буде перебувати в обігу одночасно зі старими банкнотами зразка 2003 року. Обмінювати старі гроші на нові не потрібно.

«Українці зможуть розраховуватися одночасно банкнотами зразка 2003 і 2018 років необмежений період часу. Новими банкнотами Нацбанк буде заміняти зношені та пошкоджені банкноти зразка 2003 року», — зазначив директор Департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко.
За його словами, перша партія оновлених банкнот в кількості більш п’ять мільйонів штук вже розподілена між підрозділами Нацбанку в регіонах.

Всього в цьому році буде надруковано близько 60 млн банкнот номіналом 20 гривень.

За станом на 1 вересня 2018 в готівковому обороті України перебувало близько 125 млн банкнот номіналом 20 гривень на суму майже 2,5 млрд гривень (близько 4,4% від загальної кількості банкнот в готівковому обігу).

Дивіться: Чого чекати від курсу долара до кінця 2018 року

Киевсовет в четверг попросит Раду заняться вопросом присоединения Коцюбинского к столице

27 сентября Киевсовет может рассмотреть вопрос о присоединении к Киеву, который инициировала община Коцюбинского. Об этом сообщает общественное движение ЧЕСНО, передают ВЕСТИ

Отмечается, что столичные депутаты уже утвердили в повестку дня обращение к парламенту о присоединении поселка к Киеву. Так, по словам члена фракции «Свобода» Святослава Кутняка, в повестку дня этот вопрос включили единогласно.

«Последний шаг — это проголосовать этот проект обращения как неотложный. Думаю, поддержка будет у всех фракций. Главное, что есть волеизъявление жителей о присоединении. Они понимают, что выиграют от этого», — добавил он.
 

Также о поддержке этого вопроса заявили также глава фракции «Батькивщина» в Киевсовете Владимир Бондаренко, депутат от БПП Илья Сагайдак, представители фракции «Самопомич» и председатель депутатской группы «Киевская команда» Сергей Гусовский.

«Ситуация довольно однозначная: община Коцюбинского хочет присоединиться к Киеву. Но определенные деятели там надеются, что Коцюбинское станет частью Ирпеня. Вопрос Коцюбинского давно уже должен был быть решен. Надеюсь, что Верховная Рада отреагирует, и этот вопрос будет снят», — сказал Гусовский.

Як оформляється субсидія при доході нижче «мінімалки»: пояснення Мінсоцполітики

Українцям, чиї доходи становлять менше мінімальної зарплати, не можуть законно відмовити в субсидії. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає прес-служба відомства, передає СЬОГОДНІ.

«Відмова в субсидії тим громадянам, чиї доходи менші за мінімальну зарплату, є неправомірною. Вони можуть звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій», – пояснив Рева.

Рева додав, що важливим також є, чи сплачується єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

«Якщо ЄСВ сплачується в повному обсязі, Комісія зарахує до доходу три або навіть один прожитковий мінімум, залежно від соціального стану людини, і розрахує розмір субсидії. Якщо ЄСВ не сплачується з вини роботодавця, громадяни можуть оформити субсидію на загальних умовах, без розгляду справи комісією. Субсидію в таких випадках розраховують на основі реально отриманих доходів, тобто з урахуванням мінімальної заробітної плати», – зазначають в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, раніше Рева роз’яснював, що новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати громадян,, які не проживають за місцем реєстрації. Міністр зазначив, що субсидія залежить від фактичної кількості проживаючих в домогосподарстві, а не від числа прописаних.

Як відомо, наприкінці квітня 2018 року Кабмін вніс зміни до програми надання субсидій:

— якщо у власності родини є автомобіль, якому менше 5 років (крім мопеда і авто, наданого органом соцзахисту), субсидію не призначатимуть;
— необхідно вказувати в деклараціях доходи від оренди майна, наприклад, від здачі в оренду квартири;
— з 1 травня 2018 року субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 кв. м, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин.
— безробітним необхідно буде стати на облік до центру зайнятості, в іншому випадку людям працездатного віку, які претендують на субсидію, органи соцзахисту автоматом вважатимуть дохід в три прожиткових мінімуми – 5286 грн.

Мета нововведень – запобігання випадкам зловживань і призначення державної допомоги людям, які приховують свої доходи.

Як повідомляла в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова, після зростання цін на газ для населення субсидіями будуть забезпечені всі, хто має на них право і їх потребує.

«Точно можу сказати, що субсидій і 2018 року, і 2019 року однозначно вистачить. Це те, за чим Міністерство соціальної політики разом з Міністерством фінансів стежитиме», – сказала Маркарова.