Воскресенье, 17 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Фіналістки нацвідбору на Євробачення-2019 сестри Опанасюк не змогли відповісти, чий Крим

Фіналістки Національного відбору на Євробачення-2019 Анна та Марія Опанасюк (дует ANNA MARIA) не змогли чітко відповісти на запитання, чи відбулася окупація Криму. Це обурило одного з телеглядачів: він зателефонував до студії та нецензурно вилаяв співачок, пише 24 канал

Сестри-близнючки Опанасюк, які походять з Криму і живуть зараз у Києві, відмовилися безпосередньо відповідати в ефірі телеканалу ATR на запитання телеглядача «Чий Крим?». Співачки сказали: «Крим – наш, наша батьківщина».

Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, те саме повітря. Мені здається, Україна втратила Крим,– сказали співачки, не уточнивши, як саме це трапилося.

«Україна втратила Крим. Коли їдемо в Крим, то проїжджаємо два кордони. Цим все сказано», – додала одна з сестер Опанасюк.

Співачки також відмовилися відповісти на питання, чи відбулася окупація Криму, який є частиною України.

На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати Вам на такі складні політичні питання,– сказали співачки.

Сестри Опанасюк також відмовились розповідати про своїх батьків, які живуть в окупованому Криму. Проте відомо, що матір співачок Лариса Опанасюк працює заступником голови окупаційної «Ради міністрів Республіки Крим». Жінка була нагороджена медаллю Міноборони Росії «За повернення Криму». А батько артисток працював в окупованому Криму суддею, пішов у відставку 2 роки тому.

«У нас батьки давно живуть у Криму. Дуже давно. Вони люблять свою батьківщину, вони люблять Крим. Вони вже давно на цих посадах. Вони не хочуть звідти їхати. Вони працюють на благо людей, які живуть у Криму», – сказали сестри Опанасюк.

Після цих слів співачок один із телеглядачів зателефонував до студії та назвав Анну і Марію «російськими бл**ями».

Ці істоти – просто російські бл**і. Сенсу з ними розмовляти немає. Я прошу вибачення, що в прямому ефірі… З повагою до Вас і без поваги до цих істот,– сказав глядач.

Loading...