Четверг, 13 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гордон розповів Дудю про ставлення до РФ, Путіна та Порошенка: скандальне відео

Відомий український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон вперше за тривалий час погодився на спілкування з російським журналістом. Він дав розгорнуте інтерв’ю скандальному Юрію Дудю, пише Politeka

“Люди окрім російського телебачення хочуть чути іншу інформацію. І я намагаюся донести до цієї частини аудиторії зі здоровим глуздом свої погляди”, – одразу пояснив свою позицію Гордон.

Дудь намагався вивести його на відкритий діалог про РФ, але Гордон у властивій йому манері пожартував: “не хвилюйтеся, Путін в інтернеті не буває”. Натомість додав, що український президент Петро Порошенко навпаки проводить у мережі багато часу.

Не обійшлося і без провокацій. Дудь запитав, чи не вбачає Гордон “схожості” у політиці Порошенка та Путіна. Нібито і той, і інший вже не вперше намагаються “утримати крісло”.

“Це схоже на бажання будь-якої людини. Я знаю одного, який пішов із влади і став більш щасливим. Це Леонід Кравчук. Перший президент України. Крім того, у нас сьогодні з’явилося багато кандидатів, у яких є шанс стати президентом. І вони всі різні”, – пояснив Гордон.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Гордон висловився про майбутні вибори президента і шанси Петра Порошенка на переобрання. Як заявив Гордон в ефірі телеканалу «Наш», не виключено, що в разі серйозних махінації і фальсифікації виборів з боку влади українці знову вийдуть на Майдан і тоді чинній владі не поздоровиться.

Дмитро Гордон прямо заявив, що дуже не хоче, щоб президент Петро Порошенко переобрався на другий термін, адже є більш гідні кандидати. У той же час, за словами журналіста, він поважає характер президента, його бажання залишитися біля керма країни, і категорично заперечує думку, що президент Порошенко вигідний Кремлю.

Більш того, за словами Дмитра Гордона, Петро Порошенко – особистий ворог Володимира Путіна, він його просто ненавидить, є особиста неприязнь. Тому всі розмови про те, що у Путіна і Порошенка якісь домовленості можна відразу ж закінчувати – це маячня.

Loading...