Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гороскоп на 23 червня: кого зірки зарядять подвійною порцією енергії

У гороскопі на суботу, 23 червня, йдеться, що краще всього подивитися на себе з боку і побачити всі недоліки. Про це повідомляють ЗМІ, передає портал «Знай.ua» .

Овен

Вам пробачать все, що завгодно. Ви зможете підкорити практично будь-яку людину своїй волі. Однак це не означає, що цим слід зловживати.

Телець

На горизонті можуть з’явитися хмари, проте до вас вони дійти не повинні, обмежаться лише тим, що злегка потріпають нерви і втечуть.

Близнюки

Ви знову знайдете кілька заслаблу останнім часом впевненість у собі. Ситуація почне змінюватися, причому, як не дивно, в кращу сторону.

Рак

Ви маєте шанс пізнати в повній мірі силу Земного тяжіння. Рекомендуємо утриматися від польотів уві сні і падінь наяву.

Лев

День може бути вдалим для того, хто поставив своєю метою завдання причарувати кого-небудь і повністю заволодіти його думками і почуттями. Але будьте уважні, адже ви можете зробити це і неусвідомлено.

Діва

Уважно придивіться до того, чим зайняті оточують, перш ніж кидатися їм на допомогу. Вам слід економніше витрачати свою енергію — її буде не надто багато.

Терези

Найтяжчим завданням на день, можливо, виявиться підйом з ліжка. Марні спроби придушити відчайдушне позіхання будуть дратувати вас і веселити оточуючих до вечора.

Скорпіон

Звичний ритм вашого життя буде порушено вторгненням чогось начебто незначного. Постарайтеся бути максимально спокійним, ця подія напевно не буде мати інших наслідків, крім псування вашого настрою.

Стрілець

Ви ляпнете щось не подумавши, однак не поспішайте шкодувати про свої слова. Як ні дивно, ви будете абсолютно праві.

Козеріг

Ви будете заряджені подвійною порцією енергії. Вам, мабуть, навіть наздоганяти автобус не доведеться — скоріше вже він буде змушений наздоганяти вас.

Водолій

День буде наповнений роботами. Купа господарських справ, яку ви так довго збирали, ось-ось розвалитися, і вам доведеться, якщо не приступити до вирішення цих питань, то принаймні перекласти їх в іншому порядку.

Риби

Змініть те, що, на вашу думку, потребує зміни, але не йдіть далеко. Хочь би воно не набуло первісного вигляду, як тільки ви відвернетеся.