Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гороскоп на сьогодні: у Риб нестабільний день для бізнесу, а Овнам на вечір краще нічого не планувати

Овен

Оскільки у вас на сьогодні запланована маса термінових справ, а також пара-трійка зустрічей, то на вечір краще поки нічого не планувати.

Телець

Нині все буде залежати від того, наскільки правильно і раціонально ви налагодите ділові відносини з вашими партнерами по бізнесу.

Близнюки

У цей день ви будете працювати на межі сил і можливостей. Є сенс після такого складного дня взяти відгул і трохи перевести дух.

Рак

Хочете ви того чи ні, але особисті стосунки можуть стати діловими, і навпаки. Який з варіантів вам ближче – обирайте самі, поки є така можливість.

Лев

Ви точно знаєте, чого хочете, тому не допускайте сумнівів в процесі прийняття важливого рішення. Чиніть саме так, як ви замислили.

Діва

Навіть якщо ви дуже захочете, ви не знайдете ані хвилинки на те, щоб зосередитися на справах службових. Може, не варто тоді навіть намагатися?

Терези

Не намагайтеся переконати себе в тому, що у вашій трудовій діяльності все благополучно. Саме для вас буде краще спробувати вирішити проблему.

Скорпіон

Якщо ви забудете повноцінно пообідати, то вам буде ой як нелегко поводитись на роботі адекватно і плідно працювати. Перерви на каву не враховуються.

Стрілець

Сьогодні ви точно будете знати, яка ваша мета, і що вам необхідно зробити для того, щоб її досягти. Не витрачайте час даремно, працюйте.

Козеріг

У цей день ви відчуєте себе лідером і оточуючі не будуть цього заперечувати. Хороший день для впровадження в життя власних проектів.

Водолій

Вранці ви будете занадто сонним і розслабленим, отже почати працювати прямо на зорі вийде. Не засмучуйтеся, ви все одно все встигнете.

Риби

Сьогодні дуже небезпечний і нестабільний день для вашого бізнесу. Дуже ймовірно – станеться розрив відносин з кимось із постачальників.