Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня: яким знакам Зодіаку посміхнеться удача

Дізнайтеся, що приготували зірки в гороскопі на тиждень 12-18 серпня для всіх знаків Зодіаку, пише портал «Знай.ua» :

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ОВНИ

На цьому тижні Овни успішно пройдуть процес глибинної психологічної трансформації, позбавляючись від ланцюгів страху. Робіть компліменти, давайте пояснення в коханні, але не вішайте локшину на вуха.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ТЕЛЬЦІ

Якщо на цьому тижні Тельці зайняті сімейними благоустроєм, об’єднуйтеся з домочадцями, тримаючи емоції під контролем. Найгірше доводиться тим, чия робота не відповідає покликанню.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня БЛИЗНЮКИ

Завдяки природним талантам Близнюкам на цьому тижні підвладні найскладніші трудові вершини. Заробляйте гроші та укріплюйте кар’єрні позиції. В борг не беріть.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня РАКИ

На цьому тижні Ракам потрібно узгоджувати бажання з можливостями. Ви зумієте підвищити матеріальний статус. Йти на приводу чужих запитів, відмовляючи собі, не слід.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ЛЕВИ

Зараз усі погляди сфокусовані на персоні Львів. Доля велить не бунтувати і зберігати сімейне вогнище. Слухайте власне серце, якщо любов ще є, відносини можна зберегти.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ДІВИ

На цьому тижні спливуть чужі таємниці і стануть надбанням громадськості. Смиренно все сприймайте, нікого не засуджуючи. Краще вирушайте у відпустку і забудьте про почуте.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ТЕРЕЗИ

На цьому тижні у Терезів висока планка запитів. Працюйте над собою, тоді вдасться вести продуктивну діяльність і розбагатіти. Отриманими благами діліться, робіть інвестиції.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня СКОРПІОНИ

На цьому тижні Скорпіонам потрібно поставити перед собою благородну мету і впевнено йти до неї. Все вдасться на славу, адже перед вашою харизмою встояти неможливо.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня СТРІЛЬЦІ

Цього тижня зірки радять Стрільцям ділитися сокровенним тільки з найближчими людьми. Спирайтеся на друзів і уникайте авантюр.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня КОЗЕРОГИ

Для Козерогів зараз саме час відновити добрі стосунки з начальством. Події тижня закликають підтримувати дружні стосунки.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня ВОДОЛІЇ

На цьому тижні на Водоліїв чекає кар’єрний ріст. Особисту поведінку необхідно контролювати, є ризик бути обдуреним. Будьте обережні і озирайтеся по сторонам.

Гороскоп на тиждень 12-18 серпня РИБИ

На цьому тижні енергія Риб збільшиться, а здоров’я покращиться. Старі «болячки» підуть назавжди. У випадку неприємних інцидентів на роботі, швидше вмикайте творчий ентузіазм.