Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гороскоп на тиждень 24 — 30 вересня: що підготували зірки всім знакам Зодіаку

Овен
На цьому тижні Овнам варто «домовитися» зі своїм організмом і зробити те, що він хоче. Будуть корисні заняття спортом, шопінг, а також зустрічі з друзями.

Телець
На цьому тижні Тельці будуть розплачуватися за свою вередливість: почнуть вилазити «хвости» незавершених справ і невиконані зобов’язання.

Близнюки
На цьому тижні Близнюки відчують себе кульками, що здулися, тому що не всі задуми втілюються в життя. Згадайте про те, що ви занедбали, і наведіть лад.

Рак
На цьому тижні Раки матимуть впевненість у своїх силах. Такий настрій позитивно позначиться на всіх сферах їх життя. Ще на вас чекають цікаві знайомства.

Лев
На цьому тижні Леви будуть мати чітко поставлені цілі, але ось біда: навколо дуже багато людей, які будуть смикати вас по дурницях. Іноді потрібно піти на компроміс.

Діва
На цьому тижні будьте готові до розчарувань на роботі. Зате в особистому і домашньому житті на вас чекає гармонія, а болючі питання вирішаться миром.

Терези
На цьому тижні Терези зіткнутися з людьми, які хочуть погрітися у променях їх слави і чарівності. Втішити їх зможе те, що у них як і раніше все дуже добре з грошима.

Скорпіон
Цього тижня Скорпіони повинні заздалегідь планувати активний відпочинок. Особливо це стосується тих, хто перебуває у міцних відносинах: кохана людина стане вашим психотерапевтом.

Стрілець
На цьому тижні Стрільцям не можна давати шансів недоброзичливцям. Тільки не перестарайтеся з близькими, тому що вони прекрасно вас знають.

Козеріг
На цьому тижні Козерогам навряд чи вдасться одночасно догодити керівництву і терміново прибути до найкращої подруги, яка розлучилася зі своїм бойфрендом.

Водолій
На цьому тижні астрологи рекомендують Водоліям радіти рівній течії життя. Адже нічого примітного тиждень не обіцяє. Час поривів поки не настав.

Риби
На цьому тижні зірки радять Рибам зайнятися інтелектуальною діяльністю. В кінці періоду ви відвідаєте важливий захід, який зачепить всю вашу сім’ю.