Вторник, Сентябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гороскоп на тиждень: чого чекати з 31 липня по 6 серпня

Цей тиждень для деяких буде досить вдалим, а комусь доведеться бути пильнішим, оскільки можливі проблеми зі здоров’ям.


Гороскоп на тиждень для Овна
На цьому тижні Овен знайде новий спосіб заробітку, і  навіть дуже хороший. Але гроші краще не витрачати відразу, а відкладати на щось важливе.


Гороскоп на тиждень для Тільця
На цьому тижні для Тільця буде дуже важлива емоційна захищеність у всіх сферах життя: радимо не відкривати душу кому не слід.


Гороскоп на тиждень для Близнюків
Цей тиждень для Близнюків буде дуже вдалим у фінансовому плані. Великих грошей ви не отримаєте, зате врегулювати всі питання, пов’язані з фінансовою складовою вашого життя, вийде на ура.


Гороскоп на тиждень для Рака
На цьому тижні у вас чудово вийде поєднувати корисне з приємним. Особливо якщо ваша діяльність пов’язана з організацією дозвілля або сферою розваг.


Гороскоп на тиждень для Лева
Фінансове благополуччя — це те, що супроводжуватиме вас цілий тиждень. Середа буде прекрасним днем для вирішення проблем, пов’язаних з податками, а в четвер, швидше за все, можливі фінансові вливання.


Гороскоп на тиждень для Діви
Ваша друга половинка буде приємно радувати вас цілий тиждень. Але можливі проблеми з грошима. Не соромтеся брати в борг, все одно потім повернете.


Гороскоп на тиждень для Терезів
Цього тижня вам потрібно дуже стійко захищати особисті інтереси, щоб відвоювати своє місце під сонцем.


Гороскоп на тиждень для Скорпіона
Цей тиждень буде надто активним для вас. Але варто бути дуже обережними, тому що можливі проблеми зі здоров’ям, особливо вразливими будуть нирки.


Гороскоп на тиждень для Стрільця
Можливо, вам відгукнуться старі проблеми і борги. На цьому тижні їх варто вирішити за будь-яку ціну. Крім того, вівторок і п’ятниця будуть дуже вдалими у фінансовому плані.


Гороскоп на тиждень для Козерога
Дуже велика ймовірність кризи у відносинах. Пам’ятайте, що почуття ілюзії завжди призводить до великих розчарувань.


Гороскоп на тиждень для Водолія
Цей тиждень буде дуже активним для вас, але з відновленням сил проблем не буде. Однак варто бути обережними, тому що можливі проблеми з нирками.


Гороскоп на тиждень для Риб
Дуже сприятливий тиждень для того, щоб вирішити всі фінансові проблеми. Але потрібно ретельно займатися цим. До всіх формальностей поставтеся серйозно, це буде надто важливо.

В Украине сокращается производство молока – Госстат

Производство молока в Украине (без учета временно оккупированной территории Крыма и Севастополя, а также части зоны проведения ООС) в январе-августе 2018 года сократилось на 2% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 6,998 млн тонн. Об этом сообщила Государственная служба статистики (Госстат), пишет СЕГОДНЯ

Отметим, в январе-июле 2018 года производство молока в Украине также сократилось на 2% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года

При этом производство яиц за восемь месяцев возросло на 3% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 11,069 млрд шт. А производство мяса (в живом весе) в январе-августе выросло на 0,1% – до 2,015 млн тонн.

По данным статистики, производство молока в Украине в 2017 году сократилось на 0,5% по сравнению с 2016 годом – до 10,329 млн тонн, мяса (в живом весе) – на 0,4%, до 3,259 млн тонн. А вот производство яиц в 2017 году выросло на 3,2% – до 15,578 млрд шт.

В Украине появилась новая платежная система

Национальный банк Украины (НБУ) разрешил платежному сервису Paycell работать в Украине. Об этом свидетельствуют данные регулятора, передает СЕГОДНЯ

Компания Paycell будет предоставлять операционные, информационные и другие технологические функции по переводу средств, объяснили в НБУ. Пейселл (торговая марка Paycell) принадлежит оператору мобильной связи Lifecell.

Напомним, в начале сентября стало известно, что еще семь банков в Украине начали поддерживать платежный сервис Google Pay.

В ноябре 2017 года компания Google запустила в Украине новый сервис для бесконтактной оплаты – Google Pay. С осени 2017 года к этой технологии присоединились несколько украинских банков.

При этом все больше украинцев отдают предпочтение бесконтактным способам оплаты, так как это значительно экономит время. Согласно данным НБУ, в Украине количество бесконтактных операций выросло до 38,6%. К тому же, 90% украинцев называют смартфон любимым гаджетом.

З 2 листопада встановлено тариф на оформлення закордонного паспорта

Кабінет Міністрів України встановив вартість оформлення закордонного паспорта за 20 робочих днів – 253 грн, за три робочі дні – 506 грн. Згідно з постановою №770 від 2 листопада, уряд затвердив вартість адміністративних послуг у сфері міграції, пише KR24.com.ua.

Оформлення (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі карти), окрім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети в термін не пізніше ніж через 20 робочих днів коштує 87 грн, не пізніше ніж через десять робочих днів – 174 грн

. Оформлення (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон із дня оформлення заяви-анкети в термін не пізніше ніж через 20 робочих днів – 253 грн, не пізніше ніж через сім робочих днів – 506 грн, не пізніше ніж через три робочі дні – 506 грн.

Оформлення та обмін проїзного документа біженця в термін протягом 15 робочих днів із дня звернення заявника по отримання документа коштує 156,46 грн, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон у термін протягом 15 робочих днів – також 156,46 грн. Оформлення та обмін посвідчення біженця, окрім оформлення вперше, в термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн.

Також оформлення та обмін посвідки на проживання в строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством, – 253 грн, посвідки на тимчасове проживання – 156,46 грн.

Оформлення та обмін картки мігранта в терміном протягом десяти робочих днів – 137,8 грн, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, окрім оформлення вперше, в термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн, проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у строк протягом 15 робочих днів – 156,46 грн.