Хакерська атака: спецслужби розповіли про критичні наслідки для України

Масштабної кібернетичної атаки можуть піддатися об’єкти критичної інфраструктури. Від вірусу постраждали багато державних і приватних компаній.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. У спецслужбі зазначають, що хакери запустили в мережу модифіковану версію так званого вірусу-здирника Ransomware. На думку співробітників СБУ зараження планувалося детально. Воно проводилося в кілька етапів.

«Служба безпеки України попереджає про масштабну кібератаку, яка відбулася 27 червня цього року в відношенні об’єктів критичної інформаційної інфраструктури енергогенеруючих і енергопостачальних компаній, об’єктів транспорту, ряду банківських установ, телекомунікаційних компаній та ін.» — розповіли в СБУ.

На боротьбу з вірусом направили співробітників спецслужби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, департаменту кіберполіції Національної поліції і представники антивірусних лабораторій. Вони вивчають зразки шкідливої ​​програми і працюють над методом нейтралізації.

В СБУ заявили, що зараз розробляються рекомендації щодо захисту від зараження. Незабаром їх опублікують для загального доступу.

Хакерська атака: спецслужби розповіли про критичні наслідки для України
bigmir)net TOP 100