Пятница, 22 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Хамовита працівниця київського кафе відмовилась вимкнути російську попсу: ненавиджу українську

Працівниця кафе у Києві на прохання відвідувача відмовилася вимикати російську музику та заявила, що ненавидить українську. Про це на своїй сторінці у Facebook написав допис офіцер резерву ЗСУ Мирослав Гай, передає портал «Знай.ua» .

Чоловік написав, що зайшов у кафе «Сіті» на Хрещатику, там звучала російська музика. Коли змінити репертуар у закладі відмовились, Мирослав Гай покинув кафе.

За словами киянина, опісля він зайшов у сусідній заклад – Sandwich bar FreshLine.

«Знову московська низькопробна попса», – уточнив Мирослав Гай.
Та додав, що запитав працівницю, чи не можна ввімкнути іншу музику. На що отримав шокуючи для себе відповідь:

«Це музика з мого телефону, а українську я ненавид…. Я навіть не дослухав».

Офіцер також зізнався:

«Можливо ця дата, 18 лютого, так на мене болісно впливає. За годину я йтиму з друзями та побратимами місцями, де гинули наші товариші, а ми билися, щоб і ця дівчинка з кафе мала Державу та права».


Також чоловік підкреслив, що «торгівля з окупантом припиниться тоді, коли ми самі свідомо перестанемо вживати його продукцію. Зокрема культурну».

Реакція у мережі не змусила чекати довго. На допис чоловіка відреагувало керівництво закладу. Швидше за все недолугу працівницю вирахують і звільнять.

«Я вибачаюсь за те, що саме у закладі FreshLine Ви зіштовхнулися з проблемою, зазначеною вище. У всіх закладах ми використовуємо власну радіостанцію з якої транслюється музика без слів, що була записана на наше замовлення. Скоріш за все такий випадок, це пряме порушення правил компанії працівником. Хочу детальніше розібратись з цією ситуацію, тому прошу вас вказати адресу закладу “FreshLine”, дату та час події. Також напишіть нам будь ласка Ваш контактний номер телефону, для того, щоб керуючий закладу мав змогу зв’язатись з Вами та особисто вибачитись».

 

Loading...