Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Інтер назвав фашистськими злочинцями борців за незалежність України! “Національний корпус” жорстко відреагував (ВІДЕО)

Інтер назвав фашистськими злочинцями борців за незалежність України. В мережу виклали фрагмент відео з цьогорічного святкового концерту телеканалу Інтер, який покажуть в ефірі 9 травня, передає Резонанс.

▫У відео з телешоу з помпезною назвою «Победа. Одна на всех» ведучі заходу Андрій Доманський та Анастасія Даугуле штампами російської пропаганди заявляють про те, що не можна дозволити, щоб вулицями столиці України у смолоскипних маршах безкарно проносили портрети «фашистських злочинців».

«8 миллионов украинцев погибли от рук фашистских захватчиков – это наша история, это наша генетическая память.

И сегодня мы не можем позволить, чтобы улицы наших городов называли именами фашистских преступников, а их портреты безнаказанно проносили в факальных шествиях по нашей столице, где каждый метр полит кровью наших соотечественников», — урочисто декламують ведучі святкового концерту.

▫Констатуємо, що на 4 рік війни з РФ на загальнонаціональному телеканалі України звучать зневажливі заяви, які паплюжать пам’ять загиблих героїв та продовжують маніпулювати свідомістю українців, підігруючи на боці Путіна у гібридній війні.

На одному з попередніх концертів до 9 травня на Інтері використовувалась карта України, де частина східних областей була позначена як територія РФ.

Саме Інтер — телеканал олігарха-колаборанта Льовочкіна — неодноразово викликав обурення суспільства через новорічні телешоу за участі російських зірок, які підтримують агресію РФ в Україні.

Національний Корпус Чернівці

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB