Воскресенье, 12 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Історія із учасником від України ще не завершена, – Кириленко про переможницю Нацвідбору MARUV

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко втретє прокоментував відбір до Євробачення-2019 від України. Він зазначив, що переможець національного конкурсу, тобто співачка MARUV, не може представляти країну, поки виступає в країні-агресорі.   Раніше В’ячеслав Кириленко вже заявляв на своїй сторінці у Twitter, що переможець відбору Євробачення від України не може представляти країну і водночас демонстративно давати концерти в Росії, пише 24 канал

В такому випадку «краще взагалі туди не їхати нікому і не треба буде витрачати час на пояснення, що насправді між Україною та РФ не дружба і гастролі, а агресія, анексія і окупація».

Одразу після завершення фіналу Національного відбору Євробачення-2019 та перемоги артистки MARUV, що продовжує гастролювати у Росії, Кириленко вкотре підтвердив свою позицію у Twitter.

Про Нацвідбір на Євробачення. Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником України не може бути артист, який гастролює у державі-агресорі, планує робити це і надалі й не бачить у цьому нічого неприйнятного. Тому історія із учасником від України ще далеко не завершена,
– йдеться в повідомленні віце-прем’єр-міністра.


Скріншот із сторінки В’ячеслава Кириленка

Додамо, що телеканал СТБ, який транслював усі прямі ефіри Національного відбору у лютому має за собою право лише проводити відбір учасників і підраховувати голоси суддів та глядачів. Заключне слово належить НСТУ – Національній суспільній телерадіокомпанії України, яка після оголошення переможця відбору підписує договір з виконавцем. Однак про рішення НСТУ поки що інформації немає. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці член правління у Суспільному мовленні Олександра Кольцова.

Loading...