Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Як чоловік це терпить: перекроєна Лорак пробила нове дно, українці в шоці

Акаунти у соціальних мережах української співачки Ані Лорак, яка останнім часом вважає за краще жити в Росії, стали справжньою знахідкою як для рештків прихильників співачки, так і для її недоброзичливців. Зірка-запроданка, яку багато хто став дорікати в надлишку пластичних операцій, знову неприємно вразила своїм новим фото в Instagram. На ньому вона позує в блискучому напівпрозорому комбінезоні, передає Politeka.

По-перше, Лорак відразу ж викрили в наслідуванні всесвітньо відомої співачки Дженніфер Лопез: «Завзято копіюємо Джей Ло! Останній кліп зідраний у Джей Ло, макіяж, стиль, костюми!! Чому не можна бути собою, придумати свій стиль!»

«Соромно», «Зовсім оголилася», «Жесть», «Навіщо? Ви ж не Настя Каменських!», «Не ганьбися, тобі це не йде!», – пишуть в коментарях.

Також деякі дивуються, як чоловік співачки може спокійно реагувати на це.

«Чоловік турок і у дружини такі фото, його це влаштовує? Є голос, талант, навіщо скочуватися до дешевки! Розчарувала», «А мені не сподобався… Навіщо?! Невже це схвалює ваш чоловік ?! Ви завжди були ідеалом краси і жіночності, не змушуйте міняти нашу думку», – пишуть користувачі.

Але боротися українській запроданці потрібно не тільки з гнівними коментарями, але і з величезними боргами.

Як повідомлялося раніше, скандальна українська співачка Ані Лорак, яка останнім часом перебралася до Росії, виявилася по вуха в боргах через один зі своїх проектів.

Інформацію про можливе банкрутство зірки прокоментував її директор Михайло Успенський. Він зазначив, що Лорак хотіла влаштувати найбільш грандіозне дійство в російському шоу-бізнесі не заради грошей.

«Подібні шоу, чесно кажучи, рідко служать джерелом заробітку. Це стандартна світова практика» , – зазначив він.

За його словами, співачка просто хотіла влаштувати свято для своїх шанувальників: «Ані хотіла подарувати аудиторії свято на вищому рівні. Але такий масштаб вимагає величезних вкладень. Щоб не потрапити в боргову яму, багато готували своїми силами. На даний момент дійсно ще не закрили деякі рахунки, але поступово вирішуємо питання. Ми були до цього готові».