Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Як вийти заміж і захистити дитину від пристріту — таємні ритуали від відьом на Покров

14 жовтня Україна святкуватиме одне з найважливіших християнських свят — Покрова Пресвятої Богородиці. Але не тільки для православних це дуже важливий день, також це час, коли відьми і провидиці можуть у всій красі показати своє магічне мистецтво. Знай.ua попросив розповісти відунью Світлану Калашник і екстрасенса Тетяну Яковлєву про те, що ж потрібно робити в цей незвичайний день.

Оберіг для сім’ї

«Звичайно ж, до цього дня варто підготуватися заздалегідь, щоб не довелося в Великий день вам стояти біля плити, працювати (по можливості), а так само заборонено купатися (мити волосся), вагітним і зовсім не можна зачісуватися, — розповіла нам Світлана Калашник. — Легкі гігієнічні процедури, звичайно ж, не заборонені. Це єдиний день у році, коли можна наворожити собі кращу долю, попросити Матінку Макошь прибрати ниточки недолі з нашої долі. Багато просили в цей день собі гідного жениха, дитину, в загальному все, про що турбується жіноче серце».

За її словами, в цей день можна вишити обережну серветку, як подяку Макоші за допомогу.

Символів може бути безліч, в північній домашньої магії використовується наступний:

Для любителів вишивки є і такий варіант:

Вишивати слід хрестиком, і пам’ятати, що зовнішня сторона вишивки — для людей, зворотна для Бога (ззаду серветки ниточки повинні красиво переплітатися теж). Серветку разом з іншими дарами (яблуками, колоссям пшениці, клубочком червоних вовняних ниточок) можна віднести до ялинок, і з поклоном сказати:

«Матінка Макошь, пряха долі онуків божих, поможи мені, виконай моє сподівання (і вимовити сподівання)».

Після цього потрібно подякувати Богині і йти додому. Не слід забувати, що в заговорах дуже важливо використовувати ті слова, які говорили наші прабабусі, в них велика сила.

«Так само я раджу в цей день приділити особливу увагу кішкам і павукам, які є земними помічниками Богині, — розповіла Світлана. — Побачити в цей день в будинку павука — велика вдача, прибирати його не можна. А кішок бажано смачно і ситно нагодувати».

Найголовніша — жінка

Про те, що в цей день жінка наділена особливою силою, розповіла і відьма Тетяна Яковлєва.

«На Покрову всі таїнства і обряди здійснює в будинку жінка — берегиня родини. Обряди, які відбуваються для сім’ї, для дому, для дітей, на заміжжя, — повідомила вона. — Як Пресвята Богородиця вкрила своїм Омофором Святу Землю, так і Берегиня в цей день «вкриває» свою сім’ю».

За її словами, роблячи оберіг і захист в цей день. Вас не зупинить навіть найсильніший чаклун. У молитві до Богородиці ми вимовляємо «Крій нас своїм святим омофором» іншими словами це енергія тепла, любові і сили пресвятої Богородиці, її частинка, яка увійде в вас і вашу родину.

Також Тетяна розповіла про ритуали для захисту дитини і для тих жінок, хто хоче вийти заміж.

Заговор від пристріту і для захисту дитини на Покрову (14 жовтня)

Ритуал можна проводити дитині до 7-ми років. Потрібно поставити на поріг будинку (якщо живете в квартирі — перед вхідними дверима) таз, в таз — дитину, лити зверху на нього через сито підігріту воду (приємною температури, щоб не замерз, але і не обпікся) з глечика і тричі читати так:

Я тебе, дитятко, носила,
Я тебе, дитятко, народила,
Я тебе, дитятко, водою окропила.
З небес вода, а з тебе худоба.
Амінь.

Після цього дитину обтерти чистим рушником, укрити їм, поклонитися і прочитати ту молитву Богородице, яка вам найбільше до душі. Після молитви можна своїми словами від щирого серця попросити Богородицю про допомогу і захист для дитини.

Ритуал для тих, хто ніяк не може вийти заміж

Потрібно на Покрову, раніше прийти до церкви і відстояти святкову службу. Як тільки почуєте слова «Слава тобі, слава» потрібно встигнути сказати:

«Господу вічна слава, Богородице Діві слава. А мені, Божій рабі, наречений. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Також учасниця програми «Битва екстрасенсів» дала кілька простих порад незаміжнім, які ніяк не можуть зустріти свого судженого.

1. Спекти щось і пригостити приємних людей.
2. Погодувати голубів, горобців або будь-яких інших птахів.
3. Заплести косу. Розплести її тільки ввечері.
4. Запалити у будинку пару свічок.
5. Подавати милостиню, якщо зустрінете тих, хто просить. Про себе повторювати: на двох!
6. Носити ТІЛЬКИ сукні та спідниці. Ніяких брюк!
7. Можна зав’язати одяг вузлом, а потім розв’язати. Це також очищає і від кармічних вузлів самотньою частки.
8. У церкві можна поставити свічки за здоров’я ВСІХ чоловіків, з якими у вас були стосунки. Не забудьте поставити свічку за здравіє собі і нареченого.
9. Купити (або зрізати в саду) живі квіти і поставити вдома в вазу.
10. Привітати зі святом Покрови хоча б одну сімейну пару.