Вторник, Октябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Кілька неприємних рис характеру Вакарчука

Данило МОКРИК:

«Ми нічо не знаємо про Вакарчука, як політика», – кажуть люди. Да ну? А, може, «ми» просто неуважно дивилися?

Ось пара моментів (крім нерелевантного короткого нардепства).

1. Вакарчук регулярно починає свої концерти із запізненням на годину+ і запізнюється на прес-конференції.

При тому, що фанати для нього – це те саме, що платники податків/електорат для політика або чиновника. Це – люди, які дають йому хліб.

В нас вже був один президент, який на пунктуальність клав все, що кладеться – Віктор Ющенко. І то була риса, яка гармонійно впліталася в загальний месіанський портрет. «Я за тебе по цій землі ходжу, чо ти доїб*вся?!».

На одній пресусі, коли журналісти спитали Вакарчука, чому він спізнився на годину, той відповів: «А нічого розумнішого запитати не хочете?».

Вот і будь умний після того.

2. Вакарчук в «Океані Ельзи» – це лідер тоталітарного типу. Sic, нах.

Пам’ятаєте ісход Гудімова, який захотів паралельно до гурту свій сольний проект запустити? Нізя було. Був ізгнан.

Звертали увагу на тих же пресусах «ОЕ», куди з понтом приходить не один тільки Вакарчук, а ще хтось із музикантів або навіть цілий склад? Там все одно є тільки Вакарчук.

Та зрештою. «ОЕ» – це в принципі тільки Вакарчук. Пофіг, хто там ще є. З Хусточкою, Шуровим і Гудімовим гурт називається «ОЕ». Без Хусточки, Шурова і Гудімова гурт теж називається «ОЕ».

Глибоко переконаний (с), що і без Глініна гурт теж називався би «ОЕ». Бо гурту там нема. Там є Вакарчук.

І це теж нагадує одного президента України. Того ж самого. Ющенка.

***

Думаю, якщо подумати, то можна знайти і інші зародки політичних характеристик. Припускаю, що вони теж будуть доволі ющеподібними.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Російський протоієрей пропонує відлучити Порошенка від церкви

Президента України Петра Порошенка можна було б відлучити від Церкви за його слова про анексію Київської митрополії з боку РПЦ та інші гріхи. Таку пропозицію в бесіді з News.ru висловив протоієрей Всеволод Чаплін, пише АНТИКОР

Раніше президент України написав у мікроблозі, що РПЦ не має канонічних прав на митрополію, оскільки отримала їх за допомогою «незаконної анексії».

Цю заяву він повторив, виступаючи перед подячним молебнем на Софійській площі в Києві, – повідомляє РІСУ. «Ця заява лягає в русло його звичайної риторики, Порошенко давно застосовує такий політичний термін як” анексія “до церковного життя», – зазначив Чаплін.

На думку протоєрея, Константинопольський Патріархат не оскаржував опіку РПЦ над Київською митрополією кілька століть, а почав розмови про це тільки після того, як йому «скомандували з Вашингтона». «Очевидно, зараз з’явилася якась політична доцільність. Константинопольський Патріархат відомий відступами від чистоти віри, і можна вже безпосередньо сказати, що це – більше не Церква, а політичний інструмент в руках західних еліт », – додав співрозмовник.

Він запропонував перестати відчувати «священний трепет» перед Константинополем і відмовити їм у званні християн. В їх храми не можна ходити, тому що в них немає Церкви і Христа, а тільки імітація, вважає Чаплін.

 

Пьяный сотрудник СБУ побил патрульных, которые его остановили

15 октября в Сумах сотрудник Службы безопасности Украины напал на патрульных, остановивших его за пьяное вождение.  Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ.

На текущий момент известно, что около 19:00 сотрудники патрульной полиции остановили автомобиль СБУшника и между ними произошел конфликт, в ходе которого нарушитель ударил правоохранителя по лицу и скрылся с места происшествия.

В местной ячейке «Правого сектора» заявили, что причиной остановки автомобиля была версия о признаках алкогольного опьянения у водителя.

Оказалось, что участником драки стал сотрудник следственного управления УСБУ в Сумской области Халимоненко.

После побега с места инцидента патрульные пытались догнать нарушителя, но тот успел доехать домой и закрылся в своей квартире на ул. Кондратьева, 138.

Пресс-секретарь управления патрульной полиции в Сумской области Олег Сологуб подтвердил информацию о повреждении патрульного.

Сейчас мужчина находится в своей квартире и его просят сдаться.

Прихожанам РПЦ запретили молиться в храмах на Афоне

Прихожане РПЦ не смогут молиться и причащаться в храмах на горе Афон в Греции из-за разрыва общения между Московским и Константинопольским патриархатами. Об этом сообщил пресс-секретарь Патриарха Московского и всея Руси Кирилла священник Александр Волков, передает  АНТИКОР с ссылкой на  ТАСС.

«Афон является канонической территорией Константинопольского патриархата со всеми вытекающими отсюда последствиями», — сказал Волков.

Он пояснил, что верующие РПЦ не смогут участвовать в богослужениях, причащаться, молиться и принимать участие в других таинствах, которые будут проводиться в храмах под юрисдикцией Константинополя. Этот запрет будет действовать до тех пор, пока Константинополь не пересмотрит свою позицию по автокефалии в Украине.